Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jak większość z was wie mam guza mózgu, gwiaździaka rozlanego lll stadium nieoperacyjny. Dowiedziałem się o nim w zeszłym roku i dostałem wtedy info, że zostały mi 2-3 lata(wtedy było ll stadium). Niestety pomimo naświetlań menda urosła i od piątku 16.12 wiem że to będą moje ostatnie święta z wami.

Deadliny zawsze mnie motywowały dlatego przez ostatni rok nie żałowałowałem sobie niczego i żyłem na "pełnej #!$%@?" i mam zamiar cieszyć się tym co mi zostało nie myśleć za dużo tylko przeżywać każdy dzień na maxa. W sumie to smutno w #!$%@? w wieku 29 lat znać termin i niestety najciężej powiedzieć o tym rodzinie bo do tej pory nikomu nie mówiłem.

Skoro będą to nasze ostatnie wspólne święta to robie pożegnalne #rozdajo w którym zwycięzca może dostać odemnie zajebistą świąteczną paczke, coś jak #wykoppoczta. W paczce będą ciekawe książki z mojej kolekcji, słodycze i fajna niespodzianka. Wystarczy zaplusować ten wpis i 22.12 wylosuje szczęśliwca.

Ps. Co do leczenia to wykorzysałem już wszystkie możliwe i dostępne w Polsce metody, także prosze bez głupich pomysłów w stylu wlewów wit. C, a 6 różnych lekarzy raczej się nie myli.
Ps2. Na nic nie zbieram bo mam wszystko czego mi trzeba
#rakcontent #rozdajo #wesolychswiat
Pobierz m.....7 - Mirki i Mirabelki jak większość z was wie mam guza mózgu, gwiaździaka rozla...
źródło: comment_MBFrYyG06YU3ro83o0UpouTw7JOz1GE1.jpg
  • 275
@mariusz1987: Pewnie zabrzmi to dziwnie i będzie to jedna z porad o których napisałeś, żeby z takimi nie wyskakiwać, ale sam z racji tego że też mam guza mózgu (na szczęście niezłośliwego) dużo czytam w tym temacie, najwięcej ciekawych rzeczy dowiedziałem się z facebookowej grupy o chorobach nowotworowych
.
Pewna osoba z tej grupy kontaktowała się z jednym z najlepszych światowych specjalistów od chorób nowotworowych, w tym też guzów mózgu. Wg
@mariusz1987 szanuje za to ze nie zalamujesz rąk, tylko korzystasz z zycia na tyle ile mozesz, tez bym tak zrobil ! a na koniec #!$%@? bym do piekła wszystkich zdrajców narodu ktorzy sprzedawali sie za hajs + wyslal swoj "testament" z wyjasnieniami do wszystkich gazet w polsce ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mariusz1987: Weź się #!$%@? w garść człowieku i zacznij konsultację z lekarzami z innych krajów. A nuż znajdzie się ktoś, kto nie wie, że tego się nie da usunąć i Ci to wszystko wytnie a potem zaczniesz nowe życie?
@mariusz1987: W naszej współczesnej kulturze, zwłaszcza wśród niewierzących lub wierzących ,,tak trochę" nie ma miejsca ani na śmierć, ani na obcowanie ze śmiercią. Gdy przychodzi do nas babcia, która mówi: ,,chyba umrę w tym roku wnusiu" odpowiadamy ,,Co to babcia opowiada! Babcia nas jeszcze przeżyje".Nie zgadzamy się. Nie umieramy w domach, wśród bliskich, umieramy w szpitalach. Walcząc do końca. W kulturze życia nie ma miejsca na śmierć.

Pomocą jest rytuał, swoiste
@mariusz1987
Serio współczuję mirku, od oczekiwania na swój wyrok gorsze jest chyba tylko oczekiwanie na wyrok własnego dziecka. Te nowotwory to straszne ścierwo, sam jestem przygotowany na każdą ewentualność patrząc ile osób na to gówno umiera, ale to tak się mówi - jak przyjdzie co do czego i tak pewnie wpada się w niezłego doła. Tym wpisem zmotywowałeś mnie do zaprzestania zamartwiania się, dopóki nic się nie dzieje.

@mariusz1987 wez rodzinie nic nie mów bo beda sie użalać nad Tobą i sie zrzygasz tęczą.
Mam nadzieje ze chodz troche sie pogodziles z sytuacja bo myśle ze conajmniej dwoch innych mirków plusujacych ten plus odejdzie przed Tobą w skutek np.wypadku
Z jednej strony spoko ze masz czas na zakonczenie swoich spraw. Np. Usuniecie histori przeglądarki...
Mysle ze przez ten czas przezyjesz wiecej niz stuleje przez cale zycie !
Ale mimo wszystko
@mariusz1987: Serio, nie idzie tego #!$%@? wyleczyć nawet na II końcu świata ? W sumie, nie wiem czego Ci życzyć w takim razie. Trzymaj się ciepło i samych słonecznych dni!