Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jak większość z was wie mam guza mózgu, gwiaździaka rozlanego lll stadium nieoperacyjny. Dowiedziałem się o nim w zeszłym roku i dostałem wtedy info, że zostały mi 2-3 lata(wtedy było ll stadium). Niestety pomimo naświetlań menda urosła i od piątku 16.12 wiem że to będą moje ostatnie święta z wami.

Deadliny zawsze mnie motywowały dlatego przez ostatni rok nie żałowałowałem sobie niczego i żyłem na "pełnej #!$%@?" i mam zamiar cieszyć się tym co mi zostało nie myśleć za dużo tylko przeżywać każdy dzień na maxa. W sumie to smutno w #!$%@? w wieku 29 lat znać termin i niestety najciężej powiedzieć o tym rodzinie bo do tej pory nikomu nie mówiłem.

Skoro będą to nasze ostatnie wspólne święta to robie pożegnalne #rozdajo w którym zwycięzca może dostać odemnie zajebistą świąteczną paczke, coś jak #wykoppoczta. W paczce będą ciekawe książki z mojej kolekcji, słodycze i fajna niespodzianka. Wystarczy zaplusować ten wpis i 22.12 wylosuje szczęśliwca.

Ps. Co do leczenia to wykorzysałem już wszystkie możliwe i dostępne w Polsce metody, także prosze bez głupich pomysłów w stylu wlewów wit. C, a 6 różnych lekarzy raczej się nie myli.
Ps2. Na nic nie zbieram bo mam wszystko czego mi trzeba
#rakcontent #rozdajo #wesolychswiat
m.....7 - Mirki i Mirabelki jak większość z was wie mam guza mózgu, gwiaździaka rozla...

źródło: comment_MBFrYyG06YU3ro83o0UpouTw7JOz1GE1.jpg

Pobierz
  • 275
@mariusz1987: Czyli gwiaździak z uciskiem na przysadkę i skrzyżowanie wzrokowe? Znajoma miała 5cm gnoja wyrastającego ze wzgórza, IV stadium złośliwości. Dawali jej 6 miesięcy życia, nieoperacyjny, rósł jak #!$%@?, niedowlady, nic z dziewczyny nie zostało. Zrobiliśmy zbiórkę, lekarz w Berlinie wyciął większość. Wszystko się wycofało, normalnie funkcjonuje. Lekarze dawali jej pół roku rok temu i na razie nie ma progresji. Jako lekarz mogę Ci powiedzieć że neurochirurgia w Polsce jeszcze raczkuje
@mariusz1987 #!$%@? i tego najbardziej sie obawiam, ze znikad bez objawow nawet dostajesz wyrok i swiat ci sie wali, podziwiam twoja pogode ducha w tej sprawie, trzymaj sie mój imienniku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mariusz1987:
Bywa różnie, wiesz o tym dobrze - oczywiście bardzo Cię podziwiam za to, że zdołałeś jakoś pogodzić się z całą tą sytuacją. Niemniej jednak nie wyrzucaj po świętach tych bombek z mieszkania - kto wie, może nie będą to Twoje wcale ostatnie święta ( ͡º ͜ʖ͡º). W każdym razie, na najbliższe Święta Bożego Narodzenia życzę Ci przede wszystkim spokoju ducha i ciepła ze strony najbliższych
@mariusz1987: Kurde, myślałam, że to heheszkowo-śmieszkowy obrazek któregoś z wykopowych depresantów, ale jednak nie, przeczytałam posta i smutłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem, że w sumie nic Ci nie trzeba, ale gdyby jednak, to pisz. Może list, kartkę? Słodkości jakieś z Polski C? :)
Polecam się!
@Saragaya: leżałam w zeszłym tygodniu na endo z dwoma paniami z gruczolakami przysadki. jedna po operacji (szpital wojskowy w warszawie), druga przed. spróbuj się skonsultować, po co masz żyć w niepewności skoro to całkiem proste do usunięcia (przez nochala).

@mariusz1987: trzymaj się Mireczku, grunt to zachować pogodę ducha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ktokolwiek wygra rozdajo - pamiętaj o podpisaniu książek swoim nazwiskiem, żeby Cię jak najdłużej