Wpis z mikrobloga

@amdziak: to coś, do czego będziecie się musieli przyzwyczaić i nie panikować za każdym razem, jak wystąpi. Popularnie zwane wysypką, samo w sobie nieszkodliwe, współtowarzyszy bardzo wielu infekcjom w 99% zupełnie niegroźnym.

Jak nie ma innych bardzo niepokojących objawów, czekacie trzy dni, większość w tym czasie znika.
@amdziak: z cała powagą: obserwuj dokladnie dziecko czy przy tej wysypce nie ma takze lekkiej opuchlizny

wysypka bardzo podobna do tej co mialem kiedys (raz na dwa lata jeszcze na dzien dwa wraca)
zrobili mi wszystkie badania, szukali co moze mnie uczulac, marchew, mleko, malze, zyrafy. Wyniki nic nie daly. Wysypka zaczynala sie bardzo nasilac a po zwiedzeniu dwoch województw w poszukiwaniu lekarza ktory okielzna to cholerstwo trafilem (oczywiscie) prywatnie na
Hejterom dziękuje - wiem ze są tutaj również matki i ojcowie a nie same przegrywy i chciałem zaciągnąć ich opinii, zanim ubiorę dziecko i pojadę do szpitala ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziękuje: @Szaber: @zakowskijan72: @nerana112: @Shisan: @pucka25: @krystal_Tri_tapik: @RidgeForrester: odpowiadając na cześć Waszych pytań: karmiona jest cyckiem, wydaje mi sie ze nie jest za ciepło ubierana a kark ma w sam