Wpis z mikrobloga

przychodzenie do lokalu gastronomicznego później niż 30-45 (w zależności od wielkości zamówienia) minut przed zamknięciem

#!$%@?, te bydlęta pieprzone nigdy się nie nauczą. Jeśli lokal jest otwarty do godziny 23.00, znaczy to tyle, że o 23.00 wszyscy pracownicy są przebrani, wychodzą u zamykają lokal. A mimo to wciąż masa ludzi (sic!) żyje w przekonaniu, że do 23.00 są przyjmowane zamówienia.
Osiem minut do godziny zamknięcia. Ostatnie pociągnięcia mopem, wszyscy ubrani, paląca część już kończy szluga przed lokalem. Wparowuje sobie trójka wesołych przyjaciół i jest wielce oburzona informacją, że nie damy #!$%@? rady zrobić nic na szybko.
A jak w Waszych miejscach pracy? Jak w lesie? Jak to wygląda w Waszych branżach?


Pobierz Volt224 - >przychodzenie do lokalu gastronomicznego później niż 30-45 (w zależności o...
źródło: comment_l9CAOZnVdb9TXyvXZ26PlATShJ92ihn8.jpg
  • 111
@Volt224: jak mam dobry dzień i mi sie chce to zgodnie z zasadą do ostatniej minuty przyjmę zamówienie
ale kiedy źle się czuje i chcę iść do domu to wygląda różnie, już mi sie zdarzyła sytuacja, że za dziesięć powiedziałam, że już wyłączyłam piec i nic nie zrobię ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Volt224 na głowę upadles. Jak na drzwiach jest informacja że otwarte do 23 to gość ma prawo wejść i o 22:55 jak ma ochotę. Nie bądź jak ta baba co kiedyś w sklepie na pol godziny przed zamknięciem myła już szmata podłogę. Pracowałem w gastronomii i przychodziłem przed i wychodziłem po godzinach otwarcia/zamknięcia. Normalna sprawa. A to jak to bylo rozliczane to sprawa między pracownikiem a szefem. Klientów w to nie mieszaj.
Kiedyś, pracując jeszcze u jednego z operatorów komórkowych około godz. 20:57 (salon otwarty do 21:00) weszło 3 łebków, którzy chcieli zrobić 3 cesje na firmę. 1 cesję robi się ok. 15 minut. Siłą rzeczy - w 3 minuty nie zdążyłbym.

I teraz: mogłem powiedzieć, że przykro mi, ale są 3 minuty do zamknięcia i niestety, ale nie zdążę w tym czasie tego zrobić, zapraszam jutro. Ale podejrzewam, że była by awantura. Więc
@Krupier: Dziękuję za dobre słowo. Akurat pracodawca janusz leciał w #!$%@? nie tylko z godzinami(materiał na inne posty) Nauczyłem się wtedy że po zaproponowaniu innych godzin czy ostatniego zamówienia Janusz mnie wyśmiał mówiąc że zespół ma se dawać radę i uj go wszysko obchodzi. Od tamtej pory o 23 po prostu rzucałem wszysko i wychodziłem :D
@Volt224: dla mnie to jest jasne, że skoro lokal jest otwarty do godziny np. 22, a ja przychodząc do niego 5 minut przed zamknięciem będę chciał rzeczy, która wymaga poświęcenia 15 minut to nie zostanę obsłużony bo załoga po prostu nie będzie mieć na to czasu. Ewentualnie mogę spytać czy da radę jeszcze to załatwić, jak się zgodzą to spoko, jak nie to mają do tego pełne prawo.

Wielu klientów ma
@Volt224: ostatnio jak mnie tak wyprosili z lokalu 20 minut przed godziną zamknięcia na drzwiach (żadnego zamówienia tak późno już nie zrealizują bo kuchnia się zamyka) i skwitowałam to krótkim: "ok to my nie będziemy przeszkadzać" i zamiarem pójścia gdzieś indziej, to kelner był jeszcze bardziej oburzony moją reakcją. Klient przecież mu nigdy nie przeszkadza! ( ͡º ͜ʖ͡º)
@EmPfLiX: polecam pójść do tego biura. Zaczynasz od 9, pójdź na 5 spotkań, na 4 dostań zjebe że analiza nie gotowa / za mało szczegółowa. Na ostatnim spotkaniu tylko dlatego nie dostałeś bo się pokłócili w międzyczasie o coś nie z Twojego obszaru. Na żadnym spotkaniu nie ma nic merytorycznego, ale zamknij ten komputer, bo nie słuchasz! Wróć do biurka, 50 nieodebranych połączeń, wszystkie z produkcji - nie odklikałeś akceptacji w
@Volt224: W przypadku wszystkich knajp powinna być informacja: czynne od np. 12 do 23, zamówienia przyjmowane do 22. I załatwiłoby to wszystko. Ale, że zazwyczaj właścicielami są janusze byznesu, co to się muszą od razu dorobić, to tak to potem wygląda.

Doskonale rozumiem pracowników knajp, którzy chcą już iść do domu, bo późno czy kobiety w sklepach, bo pewnie w domu mają jeszcze kupę rzeczy do zrobienia. ALE… gdyby nie ci
przychodzenie do lokalu gastronomicznego później niż 30-45 (w zależności od wielkości zamówienia) minut przed zamknięciem

#!$%@?, te bydlęta pieprzone nigdy się nie nauczą. Jeśli lokal jest otwarty do godziny 23.00, znaczy to tyle, że o 23.00 wszyscy pracownicy są przebrani, wychodzą u zamykają lokal.

Oj sam jesteś bydle. Piszesz, że czynne do 23 oznacza, że o 23 pracownicy wychodzą. Nie. O 23 pracownicy schodzą ze swoich stanowisk. #!$%@? mnie ta roszczeniowosc pracowników.
rakłem srogo... podaj adres tego lokalu i kiedy jesteś w pracy... specjalnie przyjde 2 minuty przed zamknięciem a jak nie dostanę zamówienia to będzie inba i afera na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@samusunkonto: i co ci to da? Przyjdziesz 2 minuty przed zamknięciem, powiesz, że chcesz jakieś danie. Ok, obsługa odpowie, że przykro im, ale czas przygotowania dania to jakieś 20 minut, a lokal jest czynny