Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna ma przyjaciela od dziecinstwa, rozmawiają razem, on pomaga jej załatwiac rozne rzeczy, czasem odwiezie do domu. Ona zaręcza, ze to tylko kumpel i jest dla niej calkowicie aseksualny. Glownie rozmawiaja na fejsie, wiedzialem o jego istnieniu no i nigdy mi to nie przeszkadzało. Dziś wyszli razem do kina i na kolacje, oczywiscie wiedzialem o tym, ale #!$%@? się i zwyzywałem ją od #!$%@? jednocześnie kończąc naszą relacje. Obecnie jestem z siebie dumny, natomiast wiem, ze za chwilę mogę tego żałować. Zrobiłem dobrze czy źle? #zwiazki #rozowepaski #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy zachowałem się dobrze?

  • Tak 41.8% (397)
  • Nie 58.2% (552)

Oddanych głosów: 949

  • 51
nigdy mi to nie przeszkadzało


@AnonimoweMirkoWyznania: źle, zbyt gwałtownie zmieniłeś zdanie, nerwy Ci puściły - tłumiłeś zazdrość, udawałeś że wszystko jest o.k. i czara się przelała.
Powinieneś jej wcześniej mówić o tym że Ci się to nie podoba, że jesteś zazdrosny, bo w gruncie rzeczy masz do tego prawo. Wtedy nie może nie pozwoliła by sobie na taką poufałość.

Z tego co piszesz to zachowałeś się przewrotnie.
Obecnie jestem z siebie dumny, natomiast wiem, ze za chwilę mogę tego żałować. Zrobiłem dobrze czy źle?


@AnonimoweMirkoWyznania: Żebyś dobrze zrozumiał wyniki ankiety - ja zaznaczyłem, że dobrze zrobiłeś. Bo szkoda mi Twojej dziewczyny.
Obejrzała z kimś film i zjadła kolacje, więc "> zwyzywałem ją od #!$%@? jednocześnie kończąc naszą relacje"

W sumie sam kiedyś miałem bliską znajomą, widywaliśmy się regularnie na kawie czy piwie na mieście, zdarzało nam się do