Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem Mircy czy jestem głupi czy nie. Otóż mam dziewczynę, ponad rok. Jest ładna, bardzo ładna (potwierdzone przez wielu fachowców xD), mądra, ambitna, kieruje się odpowiednimi wartościami w życiu. Całkowicie mi oddana, nie wyobraża sobie weekendu beze mnie (tak, widujemy się tylko w weekendy, przez studia). Jak ją poznałem, była dziewicą, w łóżku jednak robi wszystko co w sumie przyjdzie mi do mojej chorej głowy. Wręcz często sama namawia mnie do seksu. Nie imprezuje (jak już to wychodzi na imprezę tylko ze mną), nie łazi po domówkach, nie ma żadnych nałogów (nie znoszę jak laska pali fajki, chyba każdy nie lubi). Z drugiej strony, poznałem laskę, która szlaja się od imprezy do imprezy (2-3 razy w tygodniu to minimum), pod względem atrakcyjności też jest mniej atrakcyjna, do tego PALI FAJKI. Wiem że coś do mnie czuje, bo okazuje to za każdym razem jak się widzimy, a ja debil ulegam i mam zamiar zostawić obecną dziewczynę... Na zdrowy rozum, gdy zestawiłem plusy i minusy to obecna dziewczyna wygrywa 10:0. A jednak... #!$%@? o co tu chodzi?

#feels #wtf #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Debil?

  • No debil 88.2% (3382)
  • Nie, to normalne 11.8% (453)

Oddanych głosów: 3835

  • 90
@AnonimoweMirkoWyznania: to chemia milordzie. Na to nie ma logicznego wytłumaczenia. Jesteś zwierzęciem dąrzącym do zapylenia jak największej liczby samic. Możesz zapylać i ruchać, ale powiem Ci jedno - będziesz tego żałować. Pożądanie zniknie i zaczniesz zwracać uwagę na inne wartości - wtedy zrozumiesz, że poniosłeś druzgocącą klęskę. Kataklizm i apokalipsę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakładając, że to nie pasta i że wszystko wygląda tak jak tutaj opisujesz (bez jakich cech, które cię mega wkurzają, serio nie wkurza cię widywanie się tylko w weekendy?) to mam nadzieję, że nie masz więcej niż 18 lat. Faceci już tacy niestety są, że potrzebują być zdobywcami. I nawet jeśli będziesz miał laskę o której marzy cały świat, zawsze będzie cię ciągnęło, za jakiś czas, do kogoś innego, potrzeba
@AnonimoweMirkoWyznania: a to dosc proste jest
bo ty tez jestes taka dupa wolowa jak ta twoja dziewczyna i chcialbys cos wyruchac zanim zalegalizujesz zwiazek
dala takiemu przegrywowi jak ty a teraz ci sie wydaje ze skoro 1 ci dala to nastepna tez ci da
po prostu zejdz na ziemie stuleju
kobiety zawsze chca sie z toba ruchac tylko wtedy kiedy jestes w zwiazku... jak odejdziesz od tej pierwszej to gwarantuje ci