Wpis z mikrobloga

@kaeres: co za akcja xD Już to widzę
No, Grażyna młoda w końcu się usamodzielnia, nareszcie mamy trochę wolności
Hehe jak za młodych lat
Janusz no co ty weź te ręce
Oj tam Grażka młoda nam wyfruwa no weź raz na 10 lat to można
W tym wieku to już zresztą i tak nie można zajść
Janusz cud się stał
Jestem w ciąży
wat.jpg
Kyrieelejson

kaeres nie stać na dwójkę dzieci,
@kaeres: mamy, będzie super, piszę to szczerze. W przypadku tak dużej różnicy wieku - sądzę że niezbyt dotkliwie to odczujesz w negatywnym sensie: nie będziecie się, kłócić, bić, rywalizować o uwagę rodziców. Co się zmieni? Po prostu zauważysz, jak dobrze być dla kogoś wsparciem/autorytetem/przyjacielem i... cieszyć się z obecności małego, "nowego" człowieka w rodzinie.
@kaeres:
mam 18 lat młodszego brata (obecnie ma 5 lat). Fajna sprawa - w domu dzięki niemu zawsze jest bardzo wesoło i gwarno - aż miło się wraca. Do tego mam okazję pooglądać sobie czasem bajki disneya i pobawić się klockami, albo pośpiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedyne do czego ciężko mi się było przyzwyczaić to zmniejszona atencja ze strony rodziców. Przez pierwszy rok, dwa będą mieli
@kaeres jestem młodszym rodzeństwem (brat +14, siostra +16), pomagali rodzicom bardzo jak byłam malutka. Siostra szybko wyszła za mąż i urodziła dziecko, więc miała przy mnie trochę trening ;) a brat mnie wychowywał jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz są takim moim drugim kompletem rodziców, nie mamy jakiegoś codziennego kontaktu, ale wiem, że mogę zawsze na nich liczyć. Super sprawa :) poza tym na studiach koleżance urodził