Wpis z mikrobloga

@kamtek: ufff, każdy taki przypadek mnie cieszy i daje nadzieję. w sumie już się zdążyłam ucieszyć, że nie będę sama na tym świecie nawet jak rodziców zabraknie :)
  • Odpowiedz
@kaeres: Spoko, ja mam kuzynkę która ma coś około 40 lat (nie wiem dokładnie) iośmiomiesięczną wnuczkę.
Co w tym dziwnego? Raczej nic, ona i jej córka urodziły swoje pierwsze dziecko mając ~20 lat.
Tylko że tutaj do akcji wkracza druga kuzynka, siostra tej pierwszej. Miesiąc temu urodziła drugie dziecko.
  • Odpowiedz
@kaeres: Czyli Twoja mama urodziła Cię jak miała 20 lat. Swoją drogą nie wiedziałem, że w wieku 45 lat można zajść w ciążę.. anyway, jak moja mama mnie urodziła to miała 28 lat.
No to trochę ciekawie będziecie mięli, równie dobrze siostra mogłaby być Twoją córką :D Ciekawe jakie wywiążecie relacje w przyszłości.
  • Odpowiedz
@kaeres: Moja najstarsza siostra jest 23 lata starsza ode mnie xD a razem z nią to mam 4 rodzeństwa, z czego "najmłodszy" 7 lat starszy ode mnie xD
  • Odpowiedz
@kaeres: mój ojciec ma brata młodszego o 23 lata a urodził się w 1955 roku. Podobno jak chodził z moją mamą na randki to moja babcia dawała im wózek z moim wujkiem Marcinem i wszyscy myśleli że to ich dzieciak i był lokalny skandal obyczajowy bo jak tak dzieciak bez ślubu... a to były lata 70... ja urodziłem się dopiero 2 lata później :) teraz jest spoko bo wszyscy razem wódkę
  • Odpowiedz