Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy do przemysłu motoryzacyjnego wkroczył Elon i zbudował elektryczny samochód xD Mercedes tak bardzo #!$%@?, i GM też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko samochód był z s klasy, a Mercedesa #!$%@?ł przypadkiem, bo był spalinowy xD Śmiecham, bo GM płacze, a ja ładuję Teslę za ścianą i czytam electrek.co, a Niemcy Mercedesa próbują ratować, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, ekologicznym zawadiakom, maskotką Tesli i strażnikiem czystej energii. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z Mercedesem i GM są tam, a ja tu jestem i #!$%@? wspieram budowę Gigafactory w Polsce i mam skarpety góralskie zajebiście grube i #!$%@? nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w garażu mam Teslę model 3 a na dachu fotowoltaiczne dachówki xD

#tesla #motoryzacja #heheszki
Pobierz O.....Y - To uczucie, gdy do przemysłu motoryzacyjnego wkroczył Elon i zbudował elekt...
źródło: comment_KVqFKHLx0JVKsNMOIoMFHhxKrepIzhDA.jpg
  • 100
@SwiniaczXXX

@Elthiryel: Okej ale jazda samochodem to przyjemność, więc nie zamierzam się jej pozbywać, nawet mimo większego prawdopodobieństwa śmierci.


Sama przyjemnosc, szczegolnie po przejechaniu tych 600 km o ktorych wspominales i obijaniu sie przez 10 godzin.
@wczoraj: Szczerze mówiąc wyścig na konie i sekundy do setki jest śmieszny ;p Byle gowno robi teraz setkę w mniej niż 10s a to wartość wystarczająca ;) Liczy się prowadzenie ;) Najczęściej jeżdże Fiestą 1.4 TDCI i jest mega wolna - 14s do setki i max 160km/h ale ma tak zajebiste podwozie, że każdy zakręt to przyjemność a podwozia nie da się opisać wartościami matematycznymi. Teściu ma z kolei XC60, dużo
@SwiniaczXXX: Raczej piesi nie będą problemem, bo po prostu zbuduje się kładki i przejścia podziemne. Chyba ze jakis samobójca, ale i to mozliwe ze bedzie ograniczone w jakis sposob, jak chociazby w metrze w Japonii czy Chinach. Śmierć na drodzę to cześto nie jest wynik wyprzedzania na 3-go czy gnania 400km/h tylko wystarczy chwila nie uwagi, proba wpiedolenia się z podpoarządkowanej (czesto wlasnie niedzielni kierowcy, 60 letni dziadkowie, albo przemeczeni jazda
@SwiniaczXXX: Ja nie wiem czy gorsze jest komunistyczne traktowanie czy całkowicie nielogiczne przypinanie łatki komunizmu do wszystkiego co się komuś nie podoba. Dla Ciebie pewnie najlepiej by było jakbyśmy nadal jeździli furmankami ciągnięci przez konie, przynajmniej #!$%@? komuchów co wymyśliły auta, żeby żyło się lepiej, będą dupki piekły.
@invtraveler: Nie ale czy nie jest komunizmem wsadzanie wszystkich do elektrycznych aut, które będą jeździły TAK SAMO? To się nie uda. Nie da się ludziom narzucić jednomyślności, nie mogą wszyscy jechać 50 na godzinę, identycznie respektować przepisów itp.
@SwiniaczXXX: Najlepsza opcja w przyszłości: wszystkie samochody są autonomiczne, ZAKAZ poruszania się po drogach PUBLICZNYCH prowadząc samemu. Rezultat? W miarę doskonalenia systemów jazdy autonomicznej jeszcze mniej wypadków, mniejsze korki i zanieczyszczenia. Jestem przekonany, że w przypadku takiego zakazu, rozkwitłyby prywatne tory do samodzielnej jazdy. Czerpiesz przyjemność z prowadzenia samochodu? Jasne, ja też, ale wiem, że trzeba iść na pewien kompromis, który nie przekłada się tylko na jakieś cyferki i statystyki, ale
@SwiniaczXXX: To chyba dobrze, że wszystkie będą jezdziły tak samo, bo w ten sposób upłynni się ruch przepustowość i zdecydowanie skróci się czas jazdy. I to tak bardzo znacznie. Całkowicie automatyczny ruch w miastach ( bo poza maistami raczej problemu nie ma, chyba ze w stanach), bardzo przyczyni sie do rozwoju efektywnosci gospodarki. Wątpię, żeby ktoś specjalnie wyjezdzal na miasto pojezdzic dla przyjemnosci szczegolnie w takim miescie jak Warszawa, gdzie na
@witold54: Rezultat - nikt nie chce kupować tego autonomicznego gówna, bo nie każdy chce jechać tak jak nakazuje mu auto. Ludzie lubią być panami własnego losu. Z reguły na ograniczeniu do 50km/h mało kto jedzie 50 - jeden jedzie 55 inny 60 a kto inny 57, takie wsadzenie przymusowo do jakiegoś pudła, które ma w dupie Twoje zdanie. Pierdzielenie o zanieczyszczeniach to wymysł ekopatologii, uwzięli się na motoryzacje i tyle. Niestety