Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy do przemysłu motoryzacyjnego wkroczył Elon i zbudował elektryczny samochód xD Mercedes tak bardzo #!$%@?, i GM też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko samochód był z s klasy, a Mercedesa #!$%@?ł przypadkiem, bo był spalinowy xD Śmiecham, bo GM płacze, a ja ładuję Teslę za ścianą i czytam electrek.co, a Niemcy Mercedesa próbują ratować, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, ekologicznym zawadiakom, maskotką Tesli i strażnikiem czystej energii. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z Mercedesem i GM są tam, a ja tu jestem i #!$%@? wspieram budowę Gigafactory w Polsce i mam skarpety góralskie zajebiście grube i #!$%@? nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w garażu mam Teslę model 3 a na dachu fotowoltaiczne dachówki xD

#tesla #motoryzacja #heheszki
O.....Y - To uczucie, gdy do przemysłu motoryzacyjnego wkroczył Elon i zbudował elekt...

źródło: comment_KVqFKHLx0JVKsNMOIoMFHhxKrepIzhDA.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@OCISLY: wiesz, że wykonanie Tesli S - to auto za $100 000, jest mega gówniane w porównaniu do aut za $100 000 z silnikami ze spalaniem wewnętrznym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ba jest gorsza od KIA CADENZY za $25 000 :)
  • Odpowiedz
@OCISLY: bardzo szybko, jeśli nigdzie nie chcemy pojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz powiedzmy, że masz zasięgu jeszcze 200km, stajesz na światłach i chciałbyś złoić dupę jakiejś Beemie, ale nie możesz, bo nie wrócisz do domu xD
spoko, elektryki to przyszłość, ale w przyszłości na nowych bateriach. Nie teraz.
  • Odpowiedz
@OCISLY: Krzyczymy, Tesla sprzedaje 80.000 samochodów rocznie a Volkswagen sprzedaje 10.000.000 mimo afery z dieslami. Tesla jest ładna ale nie ma silnika... ma jakiś jego marny substytu. Podróbę. Coś jak sztuczne cycki niby fajne, niby duży moment dostępny w całym zakresie obrotów ale ... nie brzmi i jest totalnie plastikowy. I do tego ten telewizor z przeceny w mediaexpert. Dla mnie traga. Poza wyglądem zewnętrznym nic nie widzę w nim.
  • Odpowiedz