Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy do przemysłu motoryzacyjnego wkroczył Elon i zbudował elektryczny samochód xD Mercedes tak bardzo #!$%@?, i GM też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko samochód był z s klasy, a Mercedesa #!$%@?ł przypadkiem, bo był spalinowy xD Śmiecham, bo GM płacze, a ja ładuję Teslę za ścianą i czytam electrek.co, a Niemcy Mercedesa próbują ratować, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, ekologicznym zawadiakom, maskotką Tesli i strażnikiem czystej energii. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z Mercedesem i GM są tam, a ja tu jestem i #!$%@? wspieram budowę Gigafactory w Polsce i mam skarpety góralskie zajebiście grube i #!$%@? nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w garażu mam Teslę model 3 a na dachu fotowoltaiczne dachówki xD

#tesla #motoryzacja #heheszki
O.....Y - To uczucie, gdy do przemysłu motoryzacyjnego wkroczył Elon i zbudował elekt...

źródło: comment_KVqFKHLx0JVKsNMOIoMFHhxKrepIzhDA.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
jazda samochodem to przyjemność


@SwiniaczXXX: To jestem w stanie zrozumieć, ale jest to myślenie czysto egoistyczne, bo zwiększasz prawdopodobieństwo śmierci nie tylko swoje, ale wszystkich ludzi dookoła na drodze. Samochód to przede wszystkim narzędzie które ma służyć głównie do bezpośredniego i wygodnego transportu z punktu A do punktu B. Dodatkowo przy pełnej autonomiczności znacząco zmniejszają się korki i średni czas przejazdu, chociażby ze względu na dużo niższy czas reakcji w
  • Odpowiedz
@Elthiryel: Przyjemność z jazdy jest dla mnie najważniejsza w prowadzeniu samochodu. Wszystko inne mogę zrobić za pomocą tańszego w kosztach autobusu. Traktowanie samochodu jak narzędzie nie mieści mi się w głowie. Auto to moc, przyśpieszenie, emocje, dźwięk, doznania płynące z jazdy. Serio.
  • Odpowiedz
Wszystko inne mogę zrobić za pomocą tańszego w kosztach autobusu.


@SwiniaczXXX: Nieprawda. Autobus nie jedzie dokładnie z punktu do punktu, marnuje czas zatrzymując się na przystankach, musisz dojść na przystanek początkowy i z przystanku końcowego, jeździ tylko o określonej godzinie (jak się akurat nie spóźni), nie zawsze masz miejsce siedzące, a niektórzy współpasażerowie potrafią być frustrujący. Samochód masz kiedy chcesz, dokładnie skąd chcesz, dokąd chcesz, zawsze siedzisz wygodnie i nikt
  • Odpowiedz
@OCISLY:

Tu chodzi o taki lepszy komputer niż taki co stoi u ciebie w domu

Raczej bardzo malo prawdopodobne że lepszy. Prawie na pewno.

Ogolnie sam jestem ciekaw jak to wyglada z perspektywy prawnej, kto jest winny ewentualnemu wypadkowi producent czy kierowca? A może samochod? Chetnie bym
  • Odpowiedz
  • 6
@TurboDynamo Myślę, że w przypadku winy komputera pójdzie po prostu odszkodowanie z OC posiadacza takiego auta. A nowe regulacje prawne powinny zmusić do badania każdego przypadku wadliwego zadziałania autopilota przez producenta takiego samochodu.

Wyobraźcie sobie miasto, w którym poruszają się tylko autonomiczne pojazdy, wszystkie spięte w jedną sieć. Od razu mamy brak opóźnienia w ruszaniu (caly korek rusza jednocześnie), rozkład ruchu na różne ulice (bo auta skomunikują się ze sobą, że
  • Odpowiedz
@OCISLY: Kiedyś spotkałem Elona na starcie pewnej rakiety. Podchodzę do niego i mówię cześć Musk panie nasz i zbawco. A on tylko Elo i odwraca głowę. Zapytałem się grzecznie i mówię słuchaj mnie bo nic lepszego w życiu od tego spotkania już mnie nie spotka. Elon coś tam tupnął, coś mruknął ale mówi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu SES-9 nie ląuje na barce? Elon powiedział
  • Odpowiedz
@OCISLY: W jaki sposób energia elektryczna jest czysta? Przecież ją też trzeba wyprodukować, to że nie widzisz produkcji, bo ci dostarczają do gniazda nie oznacza, że nie jest produkowana w brudny sposób.
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: jak ci jazda samochodem sprawia przyjemność to możesz jechać na tor i tam się wyszaleć jakimś golfem 3. Nie wiem co to za przyjemność stać w korku w mieście, chyba ze sprawia ci radość przyspieszanie 0-90 ze świateł bo potem zaczynaja zabierać prawko
  • Odpowiedz