Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy do przemysłu motoryzacyjnego wkroczył Elon i zbudował elektryczny samochód xD Mercedes tak bardzo #!$%@?, i GM też tak bardzo #!$%@? xD Żałuję trochę, bo spoko samochód był z s klasy, a Mercedesa #!$%@?ł przypadkiem, bo był spalinowy xD Śmiecham, bo GM płacze, a ja ładuję Teslę za ścianą i czytam electrek.co, a Niemcy Mercedesa próbują ratować, a ja se siedzę za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, ekologicznym zawadiakom, maskotką Tesli i strażnikiem czystej energii. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z Mercedesem i GM są tam, a ja tu jestem i #!$%@? wspieram budowę Gigafactory w Polsce i mam skarpety góralskie zajebiście grube i #!$%@? nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w garażu mam Teslę model 3 a na dachu fotowoltaiczne dachówki xD

#tesla #motoryzacja #heheszki
Pobierz O.....Y - To uczucie, gdy do przemysłu motoryzacyjnego wkroczył Elon i zbudował elekt...
źródło: comment_KVqFKHLx0JVKsNMOIoMFHhxKrepIzhDA.jpg
  • 100
@OCISLY: Nic nie mam do spalin. Zapach benzyny z dystrybutora jest miły. Gdybym po 600 km musiał stać przez kilka godzin aż to gówno się naładuje (albo przez 30 minut by przjechać kolejne 200km) to bym się wnerwił. A pomyśl jak wspaniale musi być, gdy wracasz do domu i wiesz, że nie masz prądu, podłączasz auto do zwykłego gniazdka a po pół godziny musisz jechać np. z dzieckiem do szpitala bo
HEHE BEKA Z TEGO FORDA T HEHE AUTO DLA DEBILI HEHE WIDZIELISCIE TO WYKOŃCZENIE? JAK TO SIĘ MA DO MOJEGO ZAJEBISTEGO SIODŁA? TRANSPORT BEZ RZENIA KONIA I ZAPACHU GÓWNA TO NIE TRANSPORT POWTARZAM TYLKO TRANSPORT Z KOŃSKIM GÓWNEM. A ZASIĘG? BEKA 200 KM A MÓJ #!$%@? ZAJEBISTY OGIER ŚMIGA AŻ NIE ZDECHNIE BEZ WODY PO 3 DNIACH DZIKIEGO GALOPU HEHE A JAK #!$%@? JESTEM GŁODNY TO MU ŁEB URĄBIĘ I ZJEM KONINĘ,
@OCISLY: Tak? Nie sądzę. Komputer jest tak mądry jak mądry był jego programista. Są sytuacje niestandardowe, których nie da się uniknąć poza tym jak wiesz, komputery bywają zawodne - milion razy zadziała milion pierwszy nie i śmierć na miejscu. Myślenie tego typu #!$%@? idiotów z UE, którzy doprowadzą do zakazu prowadzenia aut przez ludzi i gówno to da. Ja nie powierzę życia w ręce komputera. Zbyt wiele razy mnie zawiódł.
@SwiniaczXXX: A jakie to ma znaczenie kto zawiedzie? Szczególnie że zginąć możesz równie dobrze przez błąd innego człowieka, nie swój. Jeżeli komputery będą miały mniejszy % wypadków, a jestem co do tego przekonany (chociaż do totalnego braku wypadków raczej nie zejdziemy jeszcze długo), to nie ma żadnych logicznych argumentów przeciwko autonomicznej jeździe, tylko i wyłącznie stereotypy. Jasne że czujnik może zawieść, ale człowiek tak samo dysponuje czujnikami (czym innym niby są