Wpis z mikrobloga

@giedmayt: Najpierw dostałem AA < 10 9, oczywiście dostał do koloru, a po AA dostałem QQ < AA i tak mi poszło.. 3 dni temu podobnie jakiś turniej 22$ i 10 miejsce, ale tutaj dałem ewidentnie dupy, bo przez zaspanie call.... coś nie dane mi szipnąć czegoś, choć w niedziele MM więc może coś da :-)
@WardegaPL: Jak coś to się nie czepiam tylko pytam (bo grasz wyższe stawki niż ja więc pewnie i skill większy :D)
W drugim boomie dlaczego grasz taki bały cbet na dość mokrym flopie i poprawiasz podobnie małym sajzingiem na turn? Swoją drogą po tym zagraniu call na jego turn raise będziesz grał call na każdy river który nie uzupełnia flusha albo stritów?

Ostatnia ręka to jakiś read na przeciwnika czy standardowo
@LaChupacabra: Nic #!$%@? nie rozumiem z tego co piszesz, może dlatego, że słownik Pokera jest dla mnie obcy.

Ale spróbuję:

Gram Cbet na flop aby wyczuć gościa (sam widzisz, że mało), następnie na turn podmijam (aby go drażnić: gdy widzę, że próbuje przejąć inicjatywę to sobie zadaję pytanie, (limpował a nagle chce #!$%@? wie co pokazać?) Na river AS wleciał i to mi pasowało, bo co mógł mieć ? SETA ??
@WardegaPL: hmm trochę mnie dziwi że nie znasz tej pokerowej numenklatury grając nl25, chyba że trochę się bawisz i nie wspinałeś się od nl2 budując bankroll :D.

W każdym razie co do pierwszej ręki to on tam grając call na Big blind spokojnie może mieć sety 6 i 7 i to chyba jedyne ręce które nas tam biją, tyle że ma też sporo blefów w stylu 89, TdJd i inne flush