Wpis z mikrobloga

Mirki,
Potrzebuje budzika, który obudziłby nawet misia z zimowego snu.
Jak rano mam do pracy albo jakieś spotkanie, to jeszcze się zbiorę. Ale jak nie mam powodu by wstać narzuconego z zewnątrz, to moge spać i do 15.
Mam apkę, w której rozwiązuje się zadania matematyczne - z reguł robie 10 zadań i idę spać dalej ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak dam trudniejszy poziom, to prawdopodobnie wyłącze telefon bez chwili zastanowienia.

Mogę nawet na to kasę wydać, jak zadziała - http://mrjoy.pl/do/item/BUDZHANTEL/Budzik-Hantel myślałem o tym.
Są też jakieś budziki snajpera czy uciekajace - ktoś coś próbował?

A może jakaś apka połączona z #miband czy czymś takim? Niestety, na rynku nie ma jeszcze łatwo dostępnych budzików kopiących prądem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ktoś ma jakieś sugestie?
#narkolepsja #zdrowie #ciekawostki #technologia #android #sen #kiciochpyta #pytaniezdupy #budzik #niewiemjaktootagowac a dam #nocnazmiana bo pewnie sporo tam takich
  • 19
  • Odpowiedz
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Najwazniejsza jest motywacja do wstania i przyzwyczajeń typu drzemka. Pomaga od razu zrywanie się z łóżka i pójście do lazienki. Połóż sobie budzik po drugiej stronie pokoju.
Kiedyś też miałem z tym problem, nie chciało mi się bo miałem beznadziejną pracę. Zmieniłem i teraz chętniej wstaje.
  • Odpowiedz
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: mirrrrkuu, żyjesz jeszcze xD? poradziłeś sobie jakoś z problemem? Od pół roku mam to samo, i nie ważne czy się pali czy się wali a nie obowiązuje mnie jakaś konkretna godzina i widmo śmierci to nie jestem w stanie wstać :/

  • Odpowiedz