Wpis z mikrobloga

Mirki polecam gorąco @coffeedesk. Kupiłem u nich Mighty Mug, taki kubek, który się nie przewraca. Działa faktycznie. W każdym razie dlaczego polecam tę firmę? Ponieważ zachowali się w porządku. Zamówiłem 4 kubki i jak paczka przyszła to jeden z nich miał wyszczerbiony (ułamany) kawałek plastyku na wieczku, po za tym nadawał się całkowicie do użytku. Napisałem od biura @coffeedesk z pytaniem o reklamację i załączyłem zdjęcia uszkodzonego kubka. Przysłali mi kolejny kubek, tym razem cały, a tamten mogłem sobie zatrzymać. Brawo, rzadko kiedy spotykam się z taką bezproblemową obsługą. Dobra jakość obsługi to podstawa dlatego chciałem Wam Mirki i Mirabelki polecić ten sklep, tym bardziej, że można tam kupić rzeczy nadające się na prezent. Koniec tej krypto reklamy. Pozdrawiam zespół @coffeedesk.

#kawa #herbata #spam #cebuladeals #mightymug
  • 32
@Piguua: Do łóżka nie polecam, ale na biurku, stole, krześle, dachu samochodu można spokojnie zostawić i się nie przewróci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po za tym to wtedy nie będzie gówno tylko zwykły kubek ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dianabol: ttylko ten gat zwykly, na indukcje zawsze troche drozej licza.
Najlepiej szukaj jakies firmowki na ceneo i allegro. Ktorys ze sklepow z kawa i akcesoriami mial outlet gdzie sprzedawal pojedyncze sztuki sporo taniej. Dasz rady :)