Wpis z mikrobloga

no hejka sportowe swiry, wczoraj @Amishia cyknela mi pare fotek w jej legginsach, ciekawilo mnie czy w ogole sie w takie cos wcisne i jak to wyglada
potem w planach bylo, ze zrobi troche #pokazforme i wrzuci zdjecia swojej dupy
NIESTETY jakos tak wyszlo, ze troche nam sie #!$%@? zdjecia i w gorace trafily zdjecia mojego najwiekszego atutu
ale sadzac po niektorych komentarzach, prosbach o snapy, ofertach "wylizania tyleczka" czy blagan o zdjecia w stringach na priv, niektorym nie zrobilo to roznicy XDDDDDDDD
jako ze wiele osob prosilo o wiecej, zalaczam wiecej z innej perspektywy ( )

#mikrokoksy #silownia #tyleczki #fitnessboners

Pobierz
źródło: comment_E5mufKKlcyHmeGIeO5qqQmxnhzjzvFR7.jpg
  • 140
@PiccoloColo: jasne, @NiebotycznyWojciech mial duzo racji i sie z nim czesciowo zgadzam - ale dla pozorow nie mozna bylo tego przyznac wczesniej xD stad tak wysoce merytoryczne teksty jak "nie zesraj sie" inspirowane pasta(?) o poziomie dyskusji na wykopie ( ) jesli dalej nalega na fote bez legginsow to moze sie jakos na priv dogadamy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
@Karoleer No nie wątpię. Zdjęcia w pełnej pozie, zwieńczyłyby zarzutkę. Chociaż niektórzy byli tak napaleni, że niczego nie można wykluczyć. xD

P. S. Ładnie pozowałeś, bo Twoje ciapska nie wyglądały na tak duże jak są w rzeczywistości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Legginsy wytrzymały?
@PiccoloColo: wytrzymaly ( ͡° ͜ʖ ͡°) cala sztuka bylo wlasnie zeby dobrze uwypuklic dupe a jednoczesnie schowac nogi. wyszlo jak wyszlo, problem tez jest taki ze mam dosc solidne dwojki a to troche ogranicza efekty wizualne
@Karoleer: ja podtrzymuję swoje zdanie z wczoraj: no i rozpoczęłaś festiwal #!$%@? stulei! Ja osobiście bardzo szanuję, świetny efekt ciężkiej pracy nad sobą :) ... z tym, że "rozpocząłeś" Pozdro!