Wpis z mikrobloga

@6c6f67696e:

Właśnie odpisywałem temu @adamgtx: a wpis zniknął.

11. Witold Orłowski, kontakt operacyjny SB ps. "Wit" - doradca premier Kopacz


Prezydent Duda powołał Narodową Radę Rozwoju

Gospodarka, praca, przedsiębiorczość
Prof. dr hab. Witold Orłowski

Andrzej Duda
Podkreślił, że w Radzie zasiadają osoby, które czują się odpowiedzialne za państwo polskie i którym zależy, by było ono lepsze, sprawniejsze, silniejsze i bardziej przyjazne dla obywateli

prezydent.pl
@adamgtx Przykro mi ale się całkowicie mylisz. Ja tylko pokazałem absurd takiego postępowania. To jest postępowanie przysłowiowego Kalego.

A teraz wracaj do swojego "śledztwa" ( ͡ ͜ʖ ͡)
Niedostatecznie zweryfikowałem pewne źródło.


@adamgtx: Bardziej by pasowało określenie "wcale nie zweryfikowałem". Gdybyś sprawdził pierwsze nazwisko to byś już widział, że coś nie gra. I nie jest tak, że wziąłeś tę listę z jakiegoś zaufanego źródła bo krąży ona po necie od lat i jeszcze nie widziałem żeby ktokolwiek kogo można by posądzić o odrobinę rozumu się pod nią podpisał.
@6c6f67696e: otóż nie. Po pierwsze lista, o której piszesz została przeze mnie uzupełniona o ponad 30 nazwisk, co do których mam absolutną pewność. Po drugie, podejrzewam, że jej twórca się zagalopował z nazwiskami osób, wobec których toczyły się postępowania o kłamstwa lustracyjne. Tak czy siak mea culpa. Dlaczego? Bo w przeciwieństwie do was, którzy zarzygują główną agitpropem z gównoźródeł, oczywistymi kłamstwami i manipulacjami, chcę być uczciwy w tym co robię.
Po pierwsze lista, o której piszesz została przeze mnie uzupełniona o ponad 30 nazwisk,

ale lista jaką zapostowałeś miała 11 pozycji...

Bo w przeciwieństwie do was, którzy zarzygują główną agitpropem z gównoźródeł, oczywistymi kłamstwami i manipulacjami, chcę być uczciwy w tym co robię.

Brzmiało by to lepiej gdyby twoja krucjata uczciwości zaczęła się zanim ktoś ci wytknął ewidentne manipulacje
@adamgtx:
Mierzysz mnie swoją miarą, Misiu.


@adamgtx: Czyli usunąłeś wpis bo sam się zorientowałeś, że lista, którą przygotowałeś jest #!$%@?? (Lista wykorzystana przez ciebie, który w przeciwieństwie do neuropków nie polegasz na gównoźródłach) A to, że zbiegło się to w czasie z wytknięciem kłamstw na tej liście to przypadek?

Tak było, Misiu?