Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko197
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1151

Zmarł Jimmy Carter. Były prezydent USA miał 100 lat

Zmarł Jimmy Carter. Były prezydent USA miał 100 lat

W wieku 100 lat zmarł były prezydent Stanów Zjednoczonych Jimmy Carter - przekazała agencja Reutera. Ostatnie lata były dla niego walką z chorobą. Musiał zmierzyć się z rakiem mózgu i skóry.

G.....r
konto usunięte
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 29.12.2024, 21:12:14
  • #
    usa
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Wizyta w Polsce i wpadki językowe tłumacza
snierzyn
z newsweek.pl
  • 5
Dziennikarz o Carterze
konto usunięte
z x.com
  • 3

Komentarze (102)

najlepsze

czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
29.12.2024, 21:20:00 via Wykop
  • 235
Zdjęcie w kolorze. Facet żył w erze fotografii barwnej.
czlowiekzlisciemnaglowie - Zdjęcie w kolorze. Facet żył w erze fotografii barwnej.

źródło: images

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Belzebub
Belzebub
29.12.2024, 21:45:56 via Wykop
  • 181
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: a umarł na czarnobiałym zdjęciu tak jak każdy człek
  • Odpowiedz
snierzyn
snierzyn
29.12.2024, 22:01:10 via Wykop
  • 33
@Belzebub:

a umarł na czarnobiałym zdjęciu tak jak każdy człek

Kurczę, ten komentarz to złoto.
  • Odpowiedz
zimonmol
zimonmol
zimonmol
29.12.2024, 21:46:04 via Wykop
  • 131
W USA były prezydent, a w Polsce dogorywa niedoszły prezydent Białegostoku
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DamianO1995
DamianO1995
30.12.2024, 20:57:42 via Wykop
  • 2
@zimonmol: Max Kolonko miał rację z Nemesis.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
29.12.2024, 22:06:39 via Wykop
  • 87
Ważne że jeszcze zdążył poprzeć Kamalę w trosce o amerykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
michalxd21 - Ważne że jeszcze zdążył poprzeć Kamalę w trosce o amerykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Roess
Roess
Roess
29.12.2024, 22:12:01 via Wykop
  • 23
@michalxd21: Chciałem napisac to samo. Zdążył wyrazić poparcie dla Kamali. Jak nie wiem, ale... ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej
30.12.2024, 08:12:41 via Wykop
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Czolgowy_tank
Czolgowy_tank
29.12.2024, 21:28:32 via Wykop
  • 70
Bardzo słaby prezydent USA, zrobił wiele głupich wręcz błędów. Przez część specjalistów uważany za jednego z najgorszych, kryzys Irański to była dopiero wtopa. Do dziś mamy tego efekty.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czolgowy_tank
Czolgowy_tank
29.12.2024, 21:37:18 via Wykop
  • 42
@Grooveer: Dlatego, że jego ojciec był doradcą u tej ameby.
  • Odpowiedz
ShadyTalezz
ShadyTalezz
29.12.2024, 22:00:06 via Wykop
  • 15
@Czolgowy_tank: akurat kryzys Irański nie do końca jego wina a puczu jeszcze w latach 50, Zbigniew Brzeziński był odpowiedzialny za politykę międzynarodową jego administracji i był potworem swoją drogą.
  • Odpowiedz
nowack
nowack
29.12.2024, 23:21:53 via Wykop
  • 56
Zbigniew Brzeziński był doradcą Prezydenta J. Cartera ds. Bezpieczeństwa Narodowego. Zdarzyło się, że biskup Karol Wojtyła zawitał do USA, dowiedział się o tym Brzeziński i zaprosił biskupa na herbatkę. Po wyborze nowego Papieża, Carter spytał się Brzezińskiego czy wie kto to jest ten Karol Wojtyła? Brzeziński powiedział, że tak i rozmawiał z nim przy herbatce. Następnego dnia Prezydent Carter ogłosił dziennikarzom, że Papieżem został kolega jego doradcy Zbigniewa Brzezińskiego.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kasza332
kasza332
29.12.2024, 21:53:30 via Wykop
  • 41
kasza332

źródło: Pope_John_Paul_II_with_President_Jimmy_Carter_at_the_White_House

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
29.12.2024, 22:12:20 via Wykop
  • 47
eSUBA94

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
kasza332
kasza332
29.12.2024, 22:19:06 via Wykop
  • 3
@eSUBA94: w sumie nawet Jimmy miał problem z górnikami. Gdy zaczęli strajkować, początkowo ich ignorował, by po kilku miesiącach kazać im z---------ć do roboty, co w sumie zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W czasie, gdy program był przedmiotem debat w Kongresie, miał miejsce niemalże czteromiesięczny strajk górników węglowych[17]. Carter na początku nie chciał interweniować, licząc na porozumienie, jednak ostatecznie przerwał strajk, nakazując górnikom powrót do pracy[17].
  • Odpowiedz
DonGebels
DonGebels
29.12.2024, 22:18:57 via Wykop
  • 36
W ciekawych czasach mu przyszło żyć. Jak się urodził to ledwo raczkujące lotnictwo, atom, potem loty w kosmos, komputery, satelity, sztuczna inteligencja.
Ciekawe jak zmieni się dla ówczesnego człowieka świat który rodzi się w 2024 i będzie żył sto lat.
Chyba najgorszy scenariusz to napotkanie na ścianę której nie przeskoczymy i będą tylko udoskonalenia tego co jest, a co za różnica czy będę przeglądał wykop na telefonie z procesorem o szybkości 1
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
29.12.2024, 22:40:57 via Wykop
  • 40
@DonGebels: Jak odejmiesz dajmy na to 70-80 lat od urodzin Jimmiego Cartera (1844-1854) to miał szansę spotkać kogoś kto urodził się niewolnikiem albo też weteranów wojny secesyjnej
  • Odpowiedz
BombaskaEskadraLotnicza
BombaskaEskadraLotnicza
29.12.2024, 23:29:12 via Wykop
  • 57
@DonGebels: @Pomorski_Wilk Miałem podobną rozkminę, jak u Stanowskiego występował powstaniec warszawski, który mówił, że jako dziecko, przed wojną spotkał powstańców styczniowych.
  • Odpowiedz
zdzisiu196
zdzisiu196
29.12.2024, 21:19:17 via Wykop
  • 22
W sumie od tego czasu jak moje babcie żyją, ale bardziej wegetują to jak składam życzenia urodzinowe to nie mówię sto lat, bo najczęściej dożywanie do 100 lat to przekleństwo, a nie coś miłego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fraciu
fraciu
30.12.2024, 08:51:44 via Android
  • 22
@zdzisiu196 dziadek mojej żony ma 95, i normalnie funkcjonuje. Chodzi se co dzień po bułki itp. jeszcze dwa lata temu jeździł autem, sam zrezygnował bo refleks nie ten. Tak więc 100 wcale nie musi być wegetacja, chodź jeszcze brakuje mu 5 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
erthup
erthup
erthup
30.12.2024, 15:48:56 via Android
  • 4
@zdzisiu196 we Włodawie jest krawiec 97 lat, dalej pracuje, polecam
  • Odpowiedz
G.....r
konto usunięte
Autor
29.12.2024, 22:15:48 via Wykop
  • 12
G.....r

źródło: 1000032660

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

obibokaleksandrowski
obibokaleksandrowski
obibokaleksandrowski
30.12.2024, 08:44:20 via Wykop
  • 10
@Grooveer: "Greatest nation im history" - gigantomania na pełnej. Rozumiem, że Grecy, Rzymianie, czy swego czasu Francja, Wielka Brytania to pikuś.
  • Odpowiedz
necovsky
necovsky
necovsky
30.12.2024, 11:42:33 via Wypiek
  • 2
@obibokaleksandrowski no tak, żadne z tych państw nie jest nawet w 1/10 tak potężne jak obecne USA
  • Odpowiedz
G.....r
konto usunięte
Autor
29.12.2024, 21:17:55 via Wykop
  • 12
G.....r

źródło: 1000032658

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Slupper
Slupper
30.12.2024, 21:42:05 via Wykop
  • 0
@Grooveer: To jest prawdziwe?!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
3450
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3211
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
InPost przesczepia patologiczny zwyczaj dawania napiwków do Polski
3068
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
2880
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?
2628
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #trump
  • #izrael
  • #iran
  • #polska
  • #heheszki
  • #chiny
  • #ciekawostki
  • #swiat
  • #europa
  • #wenezuela
  • #nato
  • #ameryka
  • #geopolityka
  • #elonmusk
  • #gospodarka

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking