Wpis z mikrobloga

Myśle że warto nagłośnić. Napiprojekt zaczął dodawać reklamy do plików z napisami. Tzn dodają linijkę z jakimś tekstem reklamowym i nam się to ładnie wyświetla na ekranie. Ja rozumiem reklamy na stronie, na programie ale ingerencja w czyjeś tłumaczenie to już lekka #!$%@?. Teraz na początku obrócz adresu napiprojekt pojawia się taki tekst

Chcesz dalej oglądać, ale Twoje oczy mówią STOP?|Czas nawilżyć je kroplami IsomarPolska.pl

Zarabianie na czyimś dziele jest jednak #!$%@?.
Post na grupie hataków
https://www.facebook.com/GrupaHatak/posts/1458534060843224
#napisy #napiprojekt #afera #seriale #filmy
  • 10
@Kotlet_Rybny: Pytanie: ile razy taka reklama pokazuje się w trakcie przykładowego odcinka serialu i czy może się chamsko wyświetlić w samym środku odcinka czy po prostu jest to 5 sekund na początku seansu? Bo jak to drugie to tak samo jest z ang. napisami - krótka reklama zanim ktokolwiek zacznie coś mówić albo podczas intro.
@Kotlet_Rybny: Korzystasz z ich aplikacji, pobierasz napisy z ich serwerów. Nie widzę czemu umieszczenie pierdołowatej reklamy miałoby być takim złem jak ty to opisujesz.

Tak jak mówię - ja takie czasem widzę a ang. napisach i nie robi to dla mnie żadnej różnicy. Może dla tłumaczy jest to trochę #!$%@? zagrywka, ale nie widzę czemu użytkowników miałoby to obchodzić. Niech się tłumacze i napiprojekt dogadują między sobą, a nie robią jakieś
@Wiedmolol: Bo to tak jakbyś wydał sobie książkę i empik se jebnął reklamę na pierwszej stronie bo książka stoi na ich półkach. Mają reklamy na stronie, mają w programie. Wjebywanie ich do plików nie swojego autorstwa jest #!$%@?.