Wpis z mikrobloga

Aha i odnośnie czepiania się drobnych nieścisłości czy obalania drobnych niuansów w celu rozsmarowania całej sprawy


@paszczurek: Dokładnie. Wszystkie debunki odnoszą się tylko do niektórych poszlak, nie do wszystkich. Więc pozostaje sporo poszlak które wyjaśnione nie zostały, i sprawa nadal jest podejrzana. A wiele artykułów pokazuje tylko część obrazu i mówi "widzicie, to bzdury, koniec tematu", kiedy jest jeszcze pozostała część która jest podejrzana i nie została zdebunkowana :/
@paszczurek: Pytanie "dlaczego ten koleś nosi koszulkę z napisem kocham dzieci" no to mnie #!$%@?ło :) A nie lepiej zadać pytanie dlaczego ten człowiek chodzi zabawić się do baru "Kocham dzieci" przecież jest taki bar w Washington nazywa się " L'Enfant Cafe-Bar" 2000 18th St NW, Washington, DC 20009
nawet bar "kocham dzieci" ma swoja stronkę - jak widać ludzie bawią się super kochając dzieci :) http://www.lenfantcafe.com/

TYSIĄC PYTAŃ BEZ ODPOWIEDZI
m.....0 - @paszczurek: Pytanie "dlaczego ten koleś nosi koszulkę z napisem kocham dzi...

źródło: comment_YBWRON787KDKti50OtECCXwZnc1hzVg8.jpg

Pobierz
@mehow80: No i? Jeśli masz krąg osób z taką kasą, które stać na importowanie dzieci do wykorzystywania z innych krajów to równie dobrze oprócz tych 2 podejrzanych pizzerii mogli sobie założyć bar o takiej nazwie tylko po to żeby móc publicznie łazić w takich koszulkach... Może kręci ich działanie na granicy wykrycia (wrzucanie niezłego szitu na TT to potwierdza)...

AHA I JESZCZE JEDNO. JUŻ 2 ODPOWIEDZI OŚWIECONYCH RYCERZY, A NIKT SIĘ
@paszczurek:
- "dlaczego #murder przy creepy fotce" bo tak wygląda każda chłodnia w każdej restauracji
- "why do you find it amusing that this baby is for sale" przecież to jest lalka!!!
- "why do you associate with this artist" - tego nie rozgryzłem. jakie jest powiązanie między Kim Noble a Podestami?
- fotka seksu na pizzy jest zrobiona przez jakiegoś anona i OZNACZONA w Comet Pizzy, nie ma nic wspólnego
@smyl: Pytałem, czemu nikt się nie ustosunkowuje do:

AHA I JESZCZE JEDNO. JUŻ 2 ODPOWIEDZI OŚWIECONYCH RYCERZY, A NIKT SIĘ NIE USTOSUNKOWAŁ DO FILMIKU NA KTÓRYM JAWNIE I PUBLICZNIE JEST MOWA O LUBIENIU MAŁYCH CHŁOPCÓW


Ale widzę, że kontynuujecie taktykę rozmywania Masz ty Rozum i Godność Człowieka? Mam nadzieję, że po pierwszych aresztowaniach w tej sprawie (raczej nie szybko) przyjdzie wam zjeść klawiatury...
paszczurek - @smyl: Pytałem, czemu nikt się nie ustosunkowuje do:

 AHA I JESZCZE JE...

źródło: comment_J2nUlJ5imgxuHuFfq1cLwJb8JQjFzXua.jpg

Pobierz
No i? Jeśli masz krąg osób z taką kasą, które stać na importowanie dzieci do wykorzystywania z innych krajów


@paszczurek: Jak stać ich na importowanie dzieci z innych krajów to dlaczego nie wstawiają zdjęć tych dzieci tylko wstawiają zdjęcia swoich znajomych lub rodziny - przecież to jest SZOK !!! przecież powinni wstawiać zdjecia swoich nowych zabawek !!!

2 podejrzanych pizzerii mogli sobie założyć bar o takiej nazwie tylko po to żeby
A może ciebie kręci szukanie w paru zdjęciach pedofili - co pragniesz tego?


@mehow80: O widzę nowa strategia manipulacji... Gratuluję. A co ciebie tak kręci analizowanie tych analiz? A tak serio to mam limit na rozmowy z trollami i powoli go wyczerpujesz...