Wpis z mikrobloga

  • 5
@spidero Zalezy od substancjii. Kto nie nie bral nootropow ten nie zrozumie. Np moj ulubieniec noopept powoduje że potrafie sie kosmicznie koncentrowac na rzeczach ktore robie, z natury jestem leniwy niepoukladany i robie wszystko na odwal ale po nopie nie dosc ze przykladam sie do danych zadan to jeszcze robię je z pasja. Prl 8 53 poprawia pamiec, polepsza percepcje, daje boosta do kolorow polepsza wyobraznie. Sunifiram z kolejii daje motywacje do
  • Odpowiedz
  • 0
@MajsterTS samego noopeptu bym ci nie polecil. Jesli juz to jakis miks. Np noopeptil maks. Masz tam winpocetyne alcar choline( najwazniejsze na samym noopepcie bez choliny masz bol glowy jak w banku) inositol huperzine a i vit b5. Cena 89 zlociszy bodajze za miecha a jak polecisz na jednej piksie dziennie to 2 miechy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gacrux Uzaleznic? Nieee biore zen caffe tylko wtedy kiedy koncze nocne zmiany i trzeba jakos dotrwac do godziny akceptowalnej na sen. Ale o uzaleznieniu od jakichkolwiek nootropow pierwsze slysze. Tym bardziej ze Z Adrafinilem trzeba uwazac bo potrafi rozdupcyc watrobe.
  • Odpowiedz
@NioseSmierc: na szczęście moja wiedza opiera się tylko o opinie użytkowników, która to większa część mówi, że adrafinil bardzo dobrze wpływa na ich social skill.
Od noopeptu będziesz miał problem żeby się uzależnić. Po pewnym czasie raczej będziesz chciał się od niego uwolnić xD. Polecam cholinę jako środek synergistyczny-paliwko dla główki.
Który to twój raz z noopeptem?
  • Odpowiedz
  • 1
@Gacrux noopept biore regularnie z przerwami. 4 tygodnie z 2 bez. Ale nie sam noopept kupuje noopeptil max. Jak dla mnie ma wszystko co potrzeba zeby oodbic efektywnosc tego ruskiego cudownego wynalazku xd Jako ciekawostke ci powiem ze na allchemy w polowie grudnia wchodza 4 b. ciekawe substancje. Semax i bromantan. Ten drugi dziala troche podobnie do fety tylko bez skutkow ubocznych wejscia na kardio zwaly etc. Poczytaj o nim warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@ThePr0 Probowales? Bo siedze w tym wiecej niz rok, przerobilem sporo roznych substancjii. I np. Odkrylem ze sunifiram podany razem z fenylopiracetamem podbity kofeina bezwodna, konska dawka choliny i oczywiscie dla mnie podstawa wszystkie czyt. Noopeptem oraz przed miksem tlustym typowo polskim obiadkiem #!$%@? z papci.
  • Odpowiedz
@NioseSmierc: tak, raz wziąłem wszystko co miałem na stanie czyli:

5-htp
hupercyna
gaba
l-teanina
cofeina
fenylopiracetam
fenibut
noopept
idra-21
prl-5-83
nsi-189
galantamina
tianeptyna
alcar
pea
l-dopa
różaniec
winpocetyna

Niezbyt przyjemna ilość substancji dla żołądka.

Ja w tym siedzę od 2012 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ThePr0: Ja czasami a kogo ja oszukuje, dosyć często(ale z umiarem o śluzówkę też dbać trzeba) stosuje inne sposoby podania. Co mieści się w przedziałach dawki od 5 do 100 mg idzie w nochal. Wyjątkiem jest sunifiram, raz spróbowałem takiej drogi podania i Ci szczerze powiem że ból przeokropny.
  • Odpowiedz