Wpis z mikrobloga

Kisnę z wiecznej wszechwiedzy wykopków. Nie mogąc zasnąć do 4 czytałem na różnych zagranicznych portalach komentarze z tego meczu. Przewinąłem ich na szybko około tysiąca. Nie przypominam sobie żadnego wpisu że Legia jest c-----a, albo że c-----o gra (oprócz Cierzniaka, ale z Weidenfellera były podobne śmieszki). Zdecydowana większość wpisów to "WHAT THE FUCK" oraz "najlepszy mecz jaki w życiu oglądałem". Tak. Legia z BVB stworzyła spektakl na miarę meczu kolejki (drugi raz z rzędu) i mówi o niej cały świat. Ten mecz zostanie zapamiętany na długo a i też można było wyczytać porównania do Brazylia 1:7 Niemcy i 5 goli Lewandowskiego w 9 minut.

Bardzo dużo komentarzy mowiących, że Legia powinna co roku dostawać dziką kartę od UEFY na granie w LM jeśli ma tworzyć takie spektakle.

Osobiście uważam że to był na tyle p------y i osobliwy mecz, że najzwyczajniej w świecie nie da się ocenić go obiektywnie pod kątem klasy zarówno Legii jak i BVB. Nie da się jednoznacznie stwierdzić że Legia zagrała kompromitację, bo BVB też się skompromitowało przyjmując od nas 4 bramki. Moim zdaniem lepiej jest pisać o tym w kontekście strzelonych goli i się jednak zachwycać - tak jak k---a reszta całego świata.

Ale oczywiście mirki wiedza lepiej. Legia dała d--y i się skompromitowała po raz kolejny. Niektórzy nie potrafią tego przełknąć ale musicie sobie niestety uświadomić, że Legia od wczoraj JEST na ustach całego świata.

#legia #pilkanozna #mecz #ligamistrzow
peetee - Kisnę z wiecznej wszechwiedzy wykopków. Nie mogąc zasnąć do 4 czytałem na ró...

źródło: comment_57da3U9z1txyux0TdEMHNb2jf5CfwjPt.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peetee: @worldmaster: dzisiaj przychodzac do roboty tematom na temat tego meczu nie bylo konca (mieszkam w okolicach dortmundu, kazdy jest tutaj fanem bvb) i zamiast sie zachwycac, ze w-----i 8 bramek, przejmowali sie tym, ze taka druzyna jak legia, w-----a im cztery i ubolewali nad tym, jak to sie stalo, analizowali bez konca i ciagle nie mogli do tego dojsc, ze nawet swiatowe potegi nie strzelily im tyle
  • Odpowiedz
@peetee: No jak ładowali w Legie jak w kaczy kuper to mieli wyrabane na obronę :)
Legia to wykorzystała no i fajnie że nie skonczyło się 8:0 ale tak czy siak SIAAARRRAAAA (,)

Gdyby repra Polski przegrała 4-8 z Niemcami to sądzisz, że kibice i prasa zachwycałaby się grą Polaków? Serio? ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jest hańba że mistrz prawie 40
  • Odpowiedz
To jest hańba że mistrz prawie 40 milionowego srodkowoeuropejskiego kraju daje sobie wcisnąć najpierw 6 a potem 8 bramek z zespołem zza miedzy.


@worldmaster: Dżizas, chłopie. 90% drużyn w LM dostałoby w------l od BVB.
  • Odpowiedz
@worldmaster: I nie, nie jaram się przegraną. Jaram się tym że nie przeczytałem żadnej opinii o tym że Legia jest c-----a. Jest dokładnie przeciwnie - wszyscy o Legii wypowiadają się z ogromną sympatią. Oprócz wykopu.
Mam wrażenie że nawet na forach znienawidzonych drużyn wypowiedzi są bardziej sprawiedliwe.
  • Odpowiedz
Ale nie 8 goli, szanujmy się. To jest LM.


@worldmaster: A ja Ci mówię że my strzeliliśmy 4 bramki. Dlaczego deprecjonujesz bramki Legii i tłumaczysz to w--------m BVB? Na 0:1 BVB miało w------e? Na 3:2 też?
  • Odpowiedz
@peetee: No sorry ale wynik mówi sam za siebie. Staram się być obiektywny. Jeden mecz z Realem Legii wyszedł i to na serio było super.
Ale reszta spotkań to całkowita kompromitacja jak na razie. Chwalmy to co dobre i gańmy to co złe. A nie lizanie się po fiutkach bo strzelilismy 4 gole.
  • Odpowiedz
Ale reszta spotkań to całkowita kompromitacja jak na razie.


@worldmaster: mecz ze Sportingiem też? Idąc tym tokiem niemal każda drużyna co roku się kompromituje w LM.
  • Odpowiedz
O czym tu w ogóle dyskusja XD

Jedyny mecz który przeciwnik zagra 100% na poważnie to będzie ten ze Sportingiem i tam zobaczymy kolejny w------l ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stracili 22 bramki w 4 meczach z BVB i Realem którzy wyszli potrenować i potestować nowe formacje a Tomaszewski mówi, że Legia jest w tym meczu faworytem XDDDDD

I nie, przegrana 3:1 / 4:1 NIE BĘDZIE wielkim sukcesem polskiej piłki bo wow, strzelili gola, wow, jakiś drybling, wow.

Chociaż nawet na bramkę nie widzę szans po tym co Sporting pokazał w dotychczasowych spotkaniach. A na Legie wyjdą zmotywowani jeszcze bardziej bo to ich być albo nie
  • Odpowiedz