Wpis z mikrobloga

Kisnę z wiecznej wszechwiedzy wykopków. Nie mogąc zasnąć do 4 czytałem na różnych zagranicznych portalach komentarze z tego meczu. Przewinąłem ich na szybko około tysiąca. Nie przypominam sobie żadnego wpisu że Legia jest c-----a, albo że c-----o gra (oprócz Cierzniaka, ale z Weidenfellera były podobne śmieszki). Zdecydowana większość wpisów to "WHAT THE FUCK" oraz "najlepszy mecz jaki w życiu oglądałem". Tak. Legia z BVB stworzyła spektakl na miarę meczu kolejki (drugi raz z rzędu) i mówi o niej cały świat. Ten mecz zostanie zapamiętany na długo a i też można było wyczytać porównania do Brazylia 1:7 Niemcy i 5 goli Lewandowskiego w 9 minut.

Bardzo dużo komentarzy mowiących, że Legia powinna co roku dostawać dziką kartę od UEFY na granie w LM jeśli ma tworzyć takie spektakle.

Osobiście uważam że to był na tyle p------y i osobliwy mecz, że najzwyczajniej w świecie nie da się ocenić go obiektywnie pod kątem klasy zarówno Legii jak i BVB. Nie da się jednoznacznie stwierdzić że Legia zagrała kompromitację, bo BVB też się skompromitowało przyjmując od nas 4 bramki. Moim zdaniem lepiej jest pisać o tym w kontekście strzelonych goli i się jednak zachwycać - tak jak k---a reszta całego świata.

Ale oczywiście mirki wiedza lepiej. Legia dała d--y i się skompromitowała po raz kolejny. Niektórzy nie potrafią tego przełknąć ale musicie sobie niestety uświadomić, że Legia od wczoraj JEST na ustach całego świata.

#legia #pilkanozna #mecz #ligamistrzow
peetee - Kisnę z wiecznej wszechwiedzy wykopków. Nie mogąc zasnąć do 4 czytałem na ró...

źródło: comment_57da3U9z1txyux0TdEMHNb2jf5CfwjPt.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peetee: O czym tu w ogóle dyskusja XD

Jedyny mecz który przeciwnik zagra 100% na poważnie to będzie ten ze Sportingiem i tam zobaczymy kolejny w------l ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stracili 22 bramki w 4 meczach z BVB i Realem którzy wyszli potrenować i potestować nowe formacje a Tomaszewski mówi, że Legia jest
  • Odpowiedz
@peszmerd: Dokładnie, marketingowo Legia jako klub może i rzeczywiście zyskała, ale Polska/polscy kibice zdecydowanie notowania ponownie w dół, o tej dziczy będą pamiętać przez lata i o ile sportowo można już w następnej edycji LM zmienić opinię (ba, nawet w następnym meczu), tak zatrzeć te złe wrażenia jakie zrobiły te łysole, tak łatwo się nie da.
  • Odpowiedz
@peetee: a to przejebka 8:4 to jest sukces? w którym wszechświecie? walory rozrywkowe tego meczu można porównać raczej z walorami tego grubaska, który pływał na olimpiadzie. Popatrzeć i pośmiać się można, ale co z tego.
  • Odpowiedz
@durielek: Nie chce mi się tłumaczyć bo wszystko wytłumaczyłem w pierwszym poście. Miliony widzów zobaczyło wczoraj niecodzienną strzelaninę w Dortmundzie i tak ten mecz będzie zapamiętany. Nie jak w------l. Tylko Ty i @Perlo traktujecie ten wynik jako kompromitację i w------l.
  • Odpowiedz
@durielek: oczywiście że będzie. Jeśli dzisiaj nic się nie wydarzy to mecz Legii po raz kolejny będzie uznany za spotkanie kolejki. Ludzie na świecie zapamiętają, że drugi raz z rzędu śledząc wyniki na livescorze krzyknęli "WTF" i przełączyli na Legię.
  • Odpowiedz
Nie da się jednoznacznie stwierdzić że Legia zagrała kompromitację, bo BVB też się skompromitowało przyjmując od nas 4 bramki.


@peetee: Legia miała 7 strzałów na bramkę, Borussia niewiele więcej, bo 9. Jedna i druga drużyna atakowała ostro, ekipa z Dortmundu po prostu miała lepszą defensywę, dlatego udało jej się stracić mniej bramek. Natomiast komentarzami malkontentów bym się nie przejmował - niektórzy już tak mają, że wszystko, co polskie jest dla
  • Odpowiedz
k---a, ludzi juz zapomnieli b----l w Madrycie czy gazik na stadionie, puste trybuny na Lazienkowskiej?


@peszmerd: Ludzie mają w------e na takie akcje, tylko media się tym podniecają pisząc po raz n-ty newsa ak to wysokie kary będą czy nie będą, a może trybuny zamkną, a może legię wyjebią z LM. Szybciej to zapomnisz niż wynik 8:4.
  • Odpowiedz
@worldmaster: A BVB nie dostało worka goli? I to od kogo? Od kopciuszka który dostaje worek goli w każdym meczu? Nikt nigdy w historii Ligi Mistrzów nie strzelił Borussii 4 bramek. Dlaczego nie pośmiać się z BVB?
  • Odpowiedz