Wpis z mikrobloga

Kisnę z wiecznej wszechwiedzy wykopków. Nie mogąc zasnąć do 4 czytałem na różnych zagranicznych portalach komentarze z tego meczu. Przewinąłem ich na szybko około tysiąca. Nie przypominam sobie żadnego wpisu że Legia jest c-----a, albo że c-----o gra (oprócz Cierzniaka, ale z Weidenfellera były podobne śmieszki). Zdecydowana większość wpisów to "WHAT THE FUCK" oraz "najlepszy mecz jaki w życiu oglądałem". Tak. Legia z BVB stworzyła spektakl na miarę meczu kolejki (drugi raz z rzędu) i mówi o niej cały świat. Ten mecz zostanie zapamiętany na długo a i też można było wyczytać porównania do Brazylia 1:7 Niemcy i 5 goli Lewandowskiego w 9 minut.

Bardzo dużo komentarzy mowiących, że Legia powinna co roku dostawać dziką kartę od UEFY na granie w LM jeśli ma tworzyć takie spektakle.

Osobiście uważam że to był na tyle p------y i osobliwy mecz, że najzwyczajniej w świecie nie da się ocenić go obiektywnie pod kątem klasy zarówno Legii jak i BVB. Nie da się jednoznacznie stwierdzić że Legia zagrała kompromitację, bo BVB też się skompromitowało przyjmując od nas 4 bramki. Moim zdaniem lepiej jest pisać o tym w kontekście strzelonych goli i się jednak zachwycać - tak jak k---a reszta całego świata.

Ale oczywiście mirki wiedza lepiej. Legia dała d--y i się skompromitowała po raz kolejny. Niektórzy nie potrafią tego przełknąć ale musicie sobie niestety uświadomić, że Legia od wczoraj JEST na ustach całego świata.

#legia #pilkanozna #mecz #ligamistrzow
peetee - Kisnę z wiecznej wszechwiedzy wykopków. Nie mogąc zasnąć do 4 czytałem na ró...

źródło: comment_57da3U9z1txyux0TdEMHNb2jf5CfwjPt.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I brałeś na poważnie takie komentarze? ;)


@Foliarz: niektórzy biora na poważnie wszystko o #pizzagate i potem robia z tego artykuły na główna. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeżeli ktoś od meczu oczekuje ładnych akcji, dużo goli i fajnego tempa to dlaczego miałby to nie być najlepszy/jeden z najlepszych meczów w życiu?
  • Odpowiedz
niektórzy biora na poważnie wszystko o #pizzagate i potem robia z tego artykuły na główna. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@CeZ_: Ja tego nie biorę na poważnie, jestem tylko "tłumaczem", a tu dyskutujemy o piłce nożnej nie o pizzy.

Nawet nie wiem jak się odnieść do tego komentarza o najlepszym meczu bo nie wierzę, że ktoś kto ogląda mecze może na serio
  • Odpowiedz
@Foliarz: no i może ktoś tych meczów nie ogladał, bo np. oglada mecze niemieckich drużyn w LM, więc dla niego wczorajszy był tym najlepszym. Mogło tak być?
  • Odpowiedz
@CeZ_: Mogło tak być dla młodych ludzi (niewiele widzieli) i dla kibiców Legii (brak obiektywności). Owszem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak na reddit czy goal.com kibice Arsenalu, Barcy czy innego PSG piszą "best game ever" to raczej takie heheszki są ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peetee: Przecież 8:4 to jak 2:1, bo na każde dwa gole Borussi przypadał jedel Legii. To mecz był p------y, a nie jedna z dwóch drużyn.
  • Odpowiedz
Legia marketingowo wygrała dzięki tej edycji ligi mistrzów.


@Sagitarius: xDDDDDDDDDD Ja p------e idz na pszyre lepiej xD

Legia od wczoraj JEST na ustach całego świata.


@peetee: No jest, ale 99% ludzi po prostu cisnie z niej beke. Nie ogarniasz ze komentarze "najlepszy mecz jaki widzialem" czy "dajcie jej dzika karte co roku" to sa heheszki? xD
  • Odpowiedz
@peetee: ej ale ty wiedz że komentarze "niech Legia gra co roku w LM jak ma tworzyć takie spektakle" należy tłumaczyć: "niech ci frajerzy grają co roku w LM bo to to kuriozalne żeby tracić 22 gole w pięciu meczach i może moja drużyna na nich trafi i im wstuka 5 goli"
  • Odpowiedz
@peetee: Oj tak. Po Realu ludzie moze i mowili pozytywnie, nawet bardzo pozytywnie. Ale po reszcie spotkan wszyscy cisna beke i tyle. Zobacz naglowki niemieckich gazet, festiwal heheszkow z Legii xD

I serio, ja im zycze wszystkiego najlepszego, kibicuje w kazdym meczu w LM, po prostu trzymajmy sie faktow.
  • Odpowiedz
Niektórzy nie potrafią tego przełknąć ale musicie sobie niestety uświadomić, że Legia od wczoraj JEST na ustach całego świata.


@peetee:
Ogólnie się zgadzam z całością postu, ale ten argument o niczym nie świadczy. Breivik też był.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: świadczy o tym że można dostawać w------l i sie tym nie przejmować tylko skutecznie pruć do przodu co jest kompletnie niespotykane w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz