Wpis z mikrobloga

Siema Mirki!

Wracam po miesiącu, żeby przedstawić Wam nowości w tworzonej przeze mnie grze "Up&Up".

Gdy ostatnio publikowałem tutaj wpis ponad 180 osób dało +, dostałem od Was trochę feedbacku, sugestii i pytań czy rzuciłem korpo dla #gamedev ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Póki czytacie, chciałem zaprosić Was na profile na portalach społecznościowych:
Facebook
Twitter
gdzie będę bardziej szczegółowo opisywał progress, udostępniał filmy, skriny i ciekawostki.

Dla tych, którzy pierwszy raz słyszą o grze:
Jest to gra logiczna/układanka, w której sterujemy blokami w taki sposób, aby uwolnić balon. Dostępne są 4 poziomy trudności (każdy po 50 różnych poziomów). Gra będzie dostępna już niedługo w sklepie Google Play oraz w App Store.

W ciągu tego miesiąca:
- dodane zostały 2 języki! Gra będzie dostępna w 3 językach: polskim, angielskim i niemieckim
- skończone zostały poziomy Bonus, gdzie znajdziecie wiele ciekawych elementów np. lasery, magnesy czy teleporty!
- rozbudowany został sklep, w którym znalazły się skórki do balona! Ten pomysł nasunął mi swoim komentarzem @fukboi (dzięki wielkie, Mirku!). Aktualnie jest to 12 różnych skinów, z czego 4 z nich ma "specjalne własności", które ułatwiają rozgrywkę!
- dodana została obsługa muzyki, której nadal szukam (jeżeli ktoś ma jakiś pomysł lub może polecić kogoś kto stworzyłby jakąś prostą pętle do gry to proszę o komentarz :) )
- dodane zostało koło fortuny (daily spin)

Czekam na Wasze opinie i sugestie w komentarzach :)

Już niedługo testy beta, do których część z Was już się zgłosiła. Jeżeli znajdą się jeszcze jacyś chętni do testów na Androidzie lub iOSie to piszcie śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #unity #unity3d #programowanie #androiddev #ios #android #indiegamedev #indiegames
kamcc - Siema Mirki!

Wracam po miesiącu, żeby przedstawić Wam nowości w tworzonej ...
  • 10
@manioo23: @qmox: Poszło :) Gra trochę bardzo się zmieniła od tamtego czasu, dajcie znać czy się podoba i jak wykryjecie jakieś bugi to śmiało uderzajcie na priva lub mailowo contact@limitlessgames.pl