Wpis z mikrobloga

@krecik000: i jak to się ogólnie sprawuje ? Rozumiem, że pełni bardziej funkcję estetyczną, aniżeli grzewczą ? Rozumiem, że to jest ta wersja, gdzie wkład zalewasz paliwem ciekłym - jeśli tak, to czy te wkłady trzeba wymieniać, czy raczej przy używaniu tego nie trzeba się tym aspektem przejmować, tylko "lać i jechać" ?
@noriad: Jak już pisałem wyżej, kupiłem ze względu na estetykę, a zostałem miło zaskoczony. Jest to w pełni funkcjonalne urządzenie grzewcze. Zasilane bardzo kalorycznym bioetanolem. Jak jesteś zainteresowany i pokryjesz koszty zakupu i przesyłki to mogę Ci taki wysłać. ;)
I tak, działa jak napisałeś - zalewasz pojemnik z jakąś wkładką w środku i podpalasz. Nie zauważyłem żeby wkładka się zużywała.
@krecik000: odezwę się do Ciebie, jak będę miał coś własnego ;) Swoją drogą, wychodzi za to Twoje ustrojstwo jakieś ~170zł, a jak pobieżnie sprawdziłem polski rynek, to za 200zł to można dostać wersję "gołą", bez szyby...
@tennlan: Jeżeli brać pod uwagę tylko względy finansowe to zdaje mi się że dla każdej warto. Jeżeli dodatkowo polubisz tę krainę to będziesz szczęśliwym człowiekiem. Jednak znam sporo osób które tu mieszkają i pracują już bardzo długo, ale nie podoba im się Norwegia i kiedyś tam jak się wystarczająco dorobią to wrócą do kraju. Wg mnie dla takiego życia nie warto.