Wpis z mikrobloga

@Zakonnik_z_Notre_Dame: Jeżeli chodzi o wygodę siedzenia to tak, bardzo. Jeśli zaś o wygodę patrzenia to wolałbym większy TV (85" byłby w sam raz), albo bliżej siedzieć, jednak mimo to wygoda siedzenia jest taka, że nie przesiadam się na monitor, ani na lapka.
@krecik000: i jak to się ogólnie sprawuje ? Rozumiem, że pełni bardziej funkcję estetyczną, aniżeli grzewczą ? Rozumiem, że to jest ta wersja, gdzie wkład zalewasz paliwem ciekłym - jeśli tak, to czy te wkłady trzeba wymieniać, czy raczej przy używaniu tego nie trzeba się tym aspektem przejmować, tylko "lać i jechać" ?
@noriad: Jak już pisałem wyżej, kupiłem ze względu na estetykę, a zostałem miło zaskoczony. Jest to w pełni funkcjonalne urządzenie grzewcze. Zasilane bardzo kalorycznym bioetanolem. Jak jesteś zainteresowany i pokryjesz koszty zakupu i przesyłki to mogę Ci taki wysłać. ;)
I tak, działa jak napisałeś - zalewasz pojemnik z jakąś wkładką w środku i podpalasz. Nie zauważyłem żeby wkładka się zużywała.
@krecik000: odezwę się do Ciebie, jak będę miał coś własnego ;) Swoją drogą, wychodzi za to Twoje ustrojstwo jakieś ~170zł, a jak pobieżnie sprawdziłem polski rynek, to za 200zł to można dostać wersję "gołą", bez szyby...