Wpis z mikrobloga

@marianoitaliano: Bez przesady. Lewandowski ubiera się z gustem i ma jakiś swój styl. Nie wygląda jak jakaś murzyńska choinka. Audi o ile wiem dostał lub miał jakaś dużą zniżkę na nie. Na Instagramie Lewandowskiego widać, że zbyt dużo czasu nie ma na wydawanie swojej kasy. Natomiast zdjęcia na Instagramie jego żony też nie mają na celu wzbudzać niczyjej zazdrości tylko promować się.
@LubieDiscoPolo: prawilnie przypominam:

W swojej karierze wywalczyła trzy medale mistrzostw świata seniorów, sześć medali mistrzostw Europy w różnych kategoriach wiekowych (w tym dwukrotnie mistrzostwo Europy seniorów), a także 29 medali mistrzostw Polski (w tym dwa razy mistrzostwo Polski seniorów i cztery razy młodzieżowe mistrzostwo Polski)
@Tosca303: To ja prawilnie przypominam że w programie Magdy Mołek mówiła, że po odejściu ojca korzystali z Caritasu. Ciekawe. Bo jej chrzestny-najbliższy wujek jest prezesem związku Karate i prowadzi ośrodek "Dojo" Stara Wieś, gdzie pieniądze wypływają nawet z szamba. Tam, gdzie obecnie p. Lewandowska organizuje kursy dla napalonych małolat.
@LubieDiscoPolo: No tak ale ja nie wiem o co ludzie mają ból dupy o Lewandowską. Ta dziewczyna to cytuję za Wikipedią :"zawodniczka karate KK Pruszków oraz reprezentantka kraju w karate tradycyjnym. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski"

Żeby mieć taki dorobek to trzeba ostro #!$%@?Ć , to #!$%@? lata ćwiczeń i wyrzeczeń. Ja bym rozumiał gdyby to była durna karyna z toną tapety na ryju sztucznym cyckiem która lansuje się