Wpis z mikrobloga

oczywiście złapać do klatki i wywieźć gdzieś dalej nie wchodziło w gre? wiesz, że taką usługę za symboliczne grosze oferuje bardzo wiele schronisk


@Trawker: jak szczura albo kuna pogryzie ci kable, to też będziesz dodatkowo płacił, żeby je wywieźć w komfortowe warunki puszczy białowieskiej? No bądźmy poważni... Według Ciebie @innigri jeszcze ma dopłacać za usunięcie szkodnika z jej posesji. Bo jakoś nie widzi mi się, żeby schronisko pokrywało straty.
@kotownik: A po co tu wrzucać swoje koty, żarcie, ciuchy, postępy na siłowni, czy swoje banalne gówno-historie? Nie mam pojęcia, zakładam że dla atencji. Podejrzewam, że w tym samym celu pojawił się tu ten wpis.
Skoro to normalna rzecz (no a tak się składa że tępienie szkodników i regulowanie ekosystemu który sami #!$%@?śmy to rzeczy normalne) to nie ma nic złego żeby to pokazywać i o tym mówić. Uważam, że wręcz
@Hannahalla: Wybierz się na głęboką wieś i porób zdjęcia jak chłopi tępym nożem podrzynają świni gardło, przy czym są tak #!$%@?, że ta świnia ostatnią wolą życia ucieka im w krzaki. Jest różnica miedzy humanitarnym ubojem a chwaleniem się sesją z martwym lisem.
@SHHHHHEEEEEEEEIIIITT:

Niestety najczęściej obrońcy zwierząt są bardzo ograniczeni, zarówno pod względem wyobraźni oraz jakiejkolwiek wiedzy na temat regulacji liczebności zwierzyny oraz jej celów. Jakiejkolwiek wiedzy na temat, jak w obecnych czasach funkcjonuje las oraz zwierzęta tam żyjące.


@kotownik:

Nie masz prawa zabić zwierzyny jeśli nie masz uprawnienia do wykonywania polowania

dobrze piszesz.. ktoś z lokalnego okręgu łowieckiego. Nie chce mi się szukać odpowiedniego zarządzenia.. niedouku. Nawet google Ci to powie.
@innigri: Zwabić do klatki i wykonać egzekucję to trochę brzmi jak ubicie świni a nie jak upolowanie szkodnika . Rozumialbym się przyczaic i odstrzelic go jak się pojawi. -To by jak dla mnie jakaś wartość miało i pochwalić by się było czym, a tak to trochę słabo moim zdaniem.
@Ideologia_Gender: Już mniejsza z kotownikiem, któremu wyraźnie się nudzi i nie rozumie, że wykop to miejsce zarówno dla fanów anime jak i fanów zdjęć martwych lisów (jaram się). Osoba która pisze, że powinno się #!$%@?ć człowieka zamiast lisa, nie ważne czy napisała to dla jaj, w amoku, #!$%@?/naćpana, z powodu wyznania czy #!$%@? wie tam czego powinna zastanowić się, czy rzeczywiście warto stawiać lisa ponad gatunek ludzki. Jeśli stawia się zwierzę