Wpis z mikrobloga

#zycienafarmie #niesmiesznypiesek

Po czterech dniach polowań i trzech kurach mniej udało się złapać nicponia. Bardzo ładny, ale wciąż szkodnik.
Lisy chyba mają jakiś gorący okres, bo to już drugi, który pojawił się w przeciągu 2 tygodni i broi.

  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@antipathia
@SHHHHHEEEEEEEEIIIITT no to ja bym chciał pozdrowić wszystkie te lisy które zjadły moje małe kurczaczki i uprowadziły królika. Ostatnio to jest jakiś dramat k---a. Myśliwi nic z tym nie robią a jak widać w komentarzach ty też nic nie możesz bo zaraz będzie że molestuje się zwierzęta. Jak w lesie...
  • Odpowiedz
  • 0
@zombiag mam nadzieję iż Pana tym nie urażę, lecz dumam jakowy jest waść Pań nad wyraz zadufany w sobie. Ufam, że przemyslawszy to co waść napisać raczył usunie Pan konto.
  • Odpowiedz
Dla mnie na przyklad taki lis ma wieksza wartosc, niz polka ze wsi. Sa majestatyczne w zime, fajnie skacza w snieg i nie maja zdeformowanych pyskow


@zombiag: ja j---e, jaka patologia z ciebie :D "fajnie skacza w snieg" o k--------a :D :D :D
  • Odpowiedz
Może weterynarz zechce go wypchać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@innigri: Ciebie nikt nigdy nie chciał wypchać dlatego lgniesz do hobby uprawianych przez mężczyzn z małymi ptaszkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@whiterose: zglaszam ja na policje, inspektoratu weterynarii, towarzystwa opieki nad zwierzetami i jeszcze jakiejs organizacji. Dziwi mnie tylko, ze jest takie przyzwolenie na zabicie lisa, a, k---a, o swoja aborcje wszystkie polki sie zjednoczyly bez pomocy mezczyzn.
  • Odpowiedz