Wpis z mikrobloga

#zycienafarmie #niesmiesznypiesek

Po czterech dniach polowań i trzech kurach mniej udało się złapać nicponia. Bardzo ładny, ale wciąż szkodnik.
Lisy chyba mają jakiś gorący okres, bo to już drugi, który pojawił się w przeciągu 2 tygodni i broi.

  • 154
  • Odpowiedz
  • 6
@kotownik Szkodnik został usunięty, przestań sobie dorabiać do tego jakieś swoje fantazje. Chciała pokazać innym, to pokazała. Zostałeś wyżej zaorany co do tego kto może takiego lisa zabić, więc teraz tylko próbujesz się przyczepić na siłę. Daj sobie spokój i idź spać.
  • Odpowiedz
@grzsci:Co zaorany? Dobrze stwierdziłem, że takiego lisa może zabić tylko osoba z uprawnieniami.
A dla ludzi lubiących epatować się zwierzęcym ścierwem polecam inne portale, choćby Sadistic.
  • Odpowiedz
  • 0
@kotownik

A dla ludzi lubiących epatować się zwierzęcym ścierwem...


Tak oczywiście, fantazji ciąg dalszy.

...polecam inne portale, choćby Sadistic.


No to polecaj dalej. A to co jest odpowiednie na wykop zostaw do osądzenia moderacji.
  • Odpowiedz
ale irytuje mnie to zadowolenie z siebie i satysfakcja jaka bije z tych postów


@hellyea: Dlaczego? Lisa bardzo trudno złapać i jakby ci coś dzień w dzień zabijał, to w końcu ucieszyłabyś się, że się go pozbywłaś. Tyle.
  • Odpowiedz
szczelny kurnik i nie ma tego problemu


@antipathia: jak ja #!$%@? uwielbiam takich teoretyków, co to lisa co najwyżej na zdjęciu widzieli. Na pewno OP na to nie wpadła, na pewno. Lis jest bardzo sprytny. Ponadto niby taka pro-eko jesteś, a chciałabyś, żeby kury nie były na wybiegu (tam też je dopada).
Ogarnij się.
  • Odpowiedz