Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ponad ćwierć wieku byłem stulejarzem, koniobijcą, przesiadującym cały czas w piwnicy. Przyjaciół brak, znajomi tylko na uczelni, ale raczej bez kontaktu po zajęciach. Wydawało mi się, że przez nieśmiałość i brak znajomych będę pałował wiplera po koniec swoich dni. Jakimś #!$%@? fuksem udało mi się poznać dziewczynę (8/10, dla mnie super), jesteśmy razem, wyszedłem z przegrywu. Dopiero teraz widzę, że dużo tkwiło w mojej głowie, z góry zakładałem, że nie mam szans. A teraz okazuje się, że bardzo podobam się koleżankom laski (w tym takim 10/10), sama pokazywała mi smsy od jednej, że ma zajebistego faceta i liczy, że też kiedyś takiego znajdzie. Ja swojej zmieniac nie chcę, czuje się teraz zajebiście. #!$%@? mnie tylko, że #!$%@?łem taki kawał życia bijąc konia przed komputerem, a mogłem w tym czasie posuwać jakąś niezłą dupcie. Co jakaś fajniejsza laska wpadała mi w oko to od razu blokada i wycofanie, bo przecież i tak nie mam szans. A z tego co teraz widzę to z charakteru i wyglądu podobam się dziewczynom, do których kiedyś bym nie startował.

Tak więc Mirki stuleje i przegrywy - bierzcie się w garść i próbujcie zmienić swoje życie, wiele tkwi w waszych głowach.

#truestory #przegryw #kiedysprzegrywterazwygryw #emertowanykoniobijca #nadziejadlastulejarzy #niskasamoocena

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: gratulacje, wiadomo, ze przegryw siedzi w glowie. Ja mialem wiele sytuacji kiedy rozowy wykazywal moja osoba zainteresowanie, ale jako, ze bylem typowym stulejarzem to myslalem tylko, aby wrocic do domu i #!$%@? na konsoli...

@Shanny: i dlatego wlasnie starsze stulejki prawiczki powinny isc na dziewczyne z roksy aby potem nie bylo takich problemow. Stary prawiczek zawsze bedzie myslec nad tym co stracil, powinien wiec choc troszke odzyskac
NiewidomyBarman: >nie jestes przeorany emocjonalnie i nie tylko
@Shanny: nie byłby przeorany gdyby pierwszą dziewczynę miał w wieku 18 lat, a nie 25.

Dziewczyny nie lubia ruchaczy

Tak, każda preferuje łysego, otyłego czterdziestoletniego prawiczka będącego na utrzymaniu mamusi. Gdybyście nie lubiły ruchaczy, to nie byłoby ruchaczy.

Zaakceptował: Asterling

Shanny moze Ty nie lubisz ruchaczy. Ja znam kilku i powiem szczerze ze panny same im sie pakuja do wyra. Bo skoro tyle lasek ruchal to cos w sobie m


@ulany: ale popatrzmy na to z innej strony - co to za laski, ktore idą do łozka z byle kim, tylko dlatego, ze wcześniej zaliczył ileś tam panienek?
Czy to są kobiety, z ktorymi jest sens wiązac jakąkolwiek poważną przyszłość? Widziec
@AnonimoweMirkoWyznania: A gdyby faceci nie lubili puszczalskich, to nie byloby puszczalskich. No super, wielu facetow lubi puszczalskie i wiele lasek lubi puszczalskich. Ale NA JEDEN RAZ, nie na zone/meza. Nie na powaznie. Chcialbys od swojej wymarzonej, ukochanej dziewczyny uslyszec, ze zaluje, ze sie nie "#!$%@?" z przystojniakami "dupeczkami" na rok przed waszym poznaniem? Ze rozmysla nad tym, kogo chcialaby miec miedzy nogami? To nie jest normalne.