Wpis z mikrobloga

@kulaty: zacząłem się zastanawiać, czy aby przypadkiem dzięki tym buffom hunter w końcu nie zrobi użytku z jednej swojej legendarki, a mianowicie King Krusha. Wydaje się całkiem prawdopodobne, że przy wydłużonym matchupie będzie w stanie zrobić z tej karty z 8/8 na jakieś 14/14 i wtedy jest to genialny finisher.
  • Odpowiedz
@kulaty: czyli blizzard chce żeby te buff decki były czymś takim jak cthun decki...
A szkoda bo była plota że będzie create a custom weapon :/
  • Odpowiedz
@kulaty: ależ to będą nude mecze gdy połowa kart będzie po prostu buffować inne karty w ręku. żadnego zaskoczenia ani counterplaya. A co do karty to oczywiscie mocna, tymbardziej ze mało jest dobrych kart za 7 many.
  • Odpowiedz
@kulaty: Tak w śmiechu to myślałem ,że to będzie minion co daje +8/+8 , ale lipny jest na maxa za siedem many takie staty to tragedia. W woju za siedem many jest gorehowl/Malkorok, W hunterze nic nie ma ale za to jest lew . W palku tez słabo, niby ten nowy drop za 7 ale on jest dobry jak sie wygrywa, no i chociaż ma taunta. Ta karta to tragedia
  • Odpowiedz
@kulaty: No ok pomyslalem troche i mi wyszło ta karta jest w miare dobra jak sie ją zagra w ósmej turze z 1 dropem , ale to wciaż będzie to samo co szaman może tym tauntem 5/5 zrobić i zagrac go za darmo w tempo .
  • Odpowiedz