Wpis z mikrobloga

Wklejam grypsa bo @Opowiesci_ze_Sztumu zaczął mnie stalkować, bo obiecałem mu, że opublikuję:

Witam,

Dziś był kolejny dzień (z mojego dożywocia) spędzony w Sztumie, wczoraj kupiliśmy od kolegów z sąsiedniej celi smartfona ASUSa z którego teraz piszę, ale do rzeczy: do Sztumu trafiła nowa osoba o imieniu Seba, krótko ostrzyżony, kręty wysportowany chłopak, to i przy obiedzie pogadaliśmy opowiadał o siłowni i rożnych dietach co to o on nie układa i jak się zna na odżywianiu, pytał za co mam dożywocie, więc wyznałem zgodnie z prawdą, że za wolność słowa und jedno multikonto @Siewca_Imby , na co on w śmiech że on tyle tych multikont tam pozakładał i w końcu go przyłapali i zesłali do Sztumu jedynie na miesiąc za te kilkadziesiąt multi, jednocześnie mówiąc z pogardą o Moderacji, że to są stęchniałe kalafiory i wyśmiewając twarz jednej z moderatorek i jej prywatne relacje z Michałem, to mu powiedziałem "chłopie gurva nie przy obiedzie to raz, a dwa ze mnie nie interesują czyjeś prywatne relacje i jaka to ma twarz ta loszka za monitorem, ze w ogóle nie mój cyrk nie moje małpy i żeby się ogarnął z takimi tekstami", no to chłopaczyna zwyzywał i mnie i przesiadł się do innego stolika i w tym momencie pomyślałem "tak polaczku? No to jeszcze zobaczymy kto jest kalafiorem". Nie wspomniałem z kim Seba w celi skończył, jest to potężny kafar o pseudonimie Grucha, który jest już dosyć długo w Sztumie - każdy się go boi i nikt z nim nie zadziera ponieważ gdyby się na ciebie rzucił to nie miałbyś szans taki jest ciężki, ze może cie udusić samą swoją masą.

Tak więc ja kierujący się chęcią zemsty na pyskatym Sebie, poszedłem do Gruchy oddałem mu swojego schabowego aby przełamać lody i zdobyć jego zaufanie i wyznałem mu, że Sebie bardzo on się podoba, Grucha oblizał usta i z uśmiechem spytał "naprawdę?", wiec nikczemnie utwierdziłem go w tym przekonaniu.

I mireczki teraz najlepsze jest 23;50 Seba ma cele po drugiej stronie bloku ode mnie, a jego piski aż słychać u mnie w celi, w końcu Grucha ma swoje święto.

I co Seba narodowcu, taki byłeś motzny jak mi opowiadałeś jakie to wspaniałe diety układasz i jak to kochasz swój klub Chorzów cośtam i jakim to ty nie jesteś wodzirejem na #nocnazmiana , faktycznie jesteś wodzirejem czekoladowej groty na nocnej zmianie u Gruchy ( ?° ?? ?°)( ?° ?? ?°)( ?° ?? ?°)( ?° ?? ?°)( ?° ?? ?°)( ?° ?? ?°)( ?° ?? ?°)

P.S

Tak Seba to @Polska5Ever_

Pozdrowienia ze Sztumu,
Wasz @HackTheGibson_

P.S2 pewnie wpis zostanie usunięty bo wolność słowa, więc zróbcie backupy i wrzućcie ponownie tą więzienną historię, niech wszyscy wiedzo

#pdk #heheszki #humor #niebieskiepaski #wiezienie #sztum #uwolnichackthegibson #uwolnicbarabasza #bekazpodludzi
  • 2