Wpis z mikrobloga

@Hamouma: Zawsze przy takich tematach znajdują się osoby:

OP wyraził swoje zdanie na jakiś temat odnoszący się do popularnych produktów i teraz wkraczają te osobniki:

~Hurr LosowyObrońca Durr:
Mam od X lat nadal jak nówki nie wiem co wy #!$%@? biedaki tak bardzo dużo wnoszę do rozmowy bo przecież jak mówię tak jest 100% wiarygodności zajebisty produkt bardzo sobie cenię benc super wygląd super cena ale konkretnie to się nie wypowiem
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wczoraj: No może i tak, ale OP to świetnie zauważył, jest hajp bo celebryci noszą. A nie dlatego, że są po prostu dobre. Np taki Nike albo Reebok. Nike wyglądają bosko i są wygodne, a reeboki są mega wygodne i też wyglądają bosko. A nju balansy są wygodne, a wyglądają jak upośledzone. Wybór jest oczywisty
@Hamouma: Najwygodniejsze buty jakie miałam w życiu to własnie NB. Długo broniłam się przed kupnem bo myślałam tak jak Ty: zwykle adidaski jak z bazaru a kosztują 5 x tyle. Jednak przekonała mnie koleżanka, która bardzo je zachwalała. I miała rację-tak wygodnych butów nie miałam na nogach nigdy wczesniej. A dużo znosiłam już sportowego obuwia w swoim życiu:)
modele w 99% wyglądają jak adidasy z bazaru


@Hamouma: no to ja się przyznam, że przez długi czas właśnie myślałem, że to jakieś podróbki, ewentualnie obuwie z CCC czy innego Deichmanna. Chyba dopiero z mirko się dowiedziałem (i to dość niedawno), że to kolejna modna marka.