Wpis z mikrobloga

@Hamouma: Są mega wygodne - stopa w nich odpoczywa nawet podczas długiego użytkowania. Oprócz tego nawet po częstym i długim użytkowaniu wyglądają jak nowe. Do tego, dla mnie, świetnie wyglądają.
Dla mnie znakomita marka, która bije na głowę inne sportowe oraz casualowe obuwie.
bekę mam z ludzi piszących, że kiedyś te buty były na bazarach za 40zł, a teraz takie drogie, a jak polówki lacoste walały się po supermarketach, a teraz trzeba wybulić kilka stów to co, lacoste to też podmarka? jak widać z tanich butów wyrosły na solidną markę, a buty te są zwyczajnie wygodne
@Hamouma też nie rozumiałem Ale kiedyś potrzebowałem na szybko butów na wakacje i tylko NB były w moim rozmiarze więc kupiłem, jestsem bardzo zadowolony, dosyć trwałe , bardzo wygodne :)
@Hamouma przez jakieś 5 lat nie kupowałem żadnych droższych adidasow. Dresskod w pracy te sprawy. Tylko w wakacje co roku kupowałem najtanszy szajs by mieć w czym po pracy ganiac po bułki. 2 lata temu zmieniłem pracę, zacząłem ubierać się też czasem luźniej. Postanowiłem kupić parę sportowych butów. Wszystkie z wielkimi podeszwami, szerokie wydawały mi się okropne i wielkie, szczegolnie że bylem przyzwyczajony do smukłego kształtu klasycznego obuwia. W końcu za jakies
Nie rozumiem osób,które wydają na dowolne obuwie np 400 zeta i w plusach wpisują "chodzę w nich od roku i nic się nie odkleiło ani nie porwało"ludzie to tak jakbyście zachwalali samochód,że jest super bo ma 4 koła albo lusterka.To oczywista oczywistość,pewnik.Ja mam 4 pary jordanów,najstarsze z kupione 3 lata temu i przez myśl mi nie przeszło,że coś się w nich może odkleić albo zepsuć,nie wiem w czym chodziliście wcześniej,że nierozpadający się