Wpis z mikrobloga

@Hamouma: bo nie wyglądają jak wycudowane buty z laserami, rzepkami i kij wie czym innym. Takie po prostu adidasy jak były dawniej :) Tu chyba ich urok ... i są wygodne :P
  • Odpowiedz
@Hamouma 0.o a to w ogóle jest na nie jakiś hajp? Mam półtora roku, jak kupowałem to poszedłem do sklepu i wybrałem model którego zdjęcie wstawiłeś bo był najzwyczajniej w świecie wygodniejszy od tych wszystkich nike z podtlenkiem azotu w podeszwie, czy co oni tam nie wsadzają. Pierwsze buty których nie musiałem rozchodzi.
  • Odpowiedz
beka z tych ktorzy sie piekla, bo ktos moze miec o marce NB inne zdanie niz oni. Z tego co pamietam to czesto w serialu House M.D doktorek nosił nju balansy. Później Wojewódzka w swoim programie no więc warszawka podłapała zjarkę xD a serio, są lepsze buciory jakościowo, pod względem wygody (Saucony) czy wyglądu w równie przystępnej cenie
  • Odpowiedz
@Hamouma: alleluja! Ja się z Tobą całkowicie zgadzam. I tak, przetestowałem 2 modele (które po tygodniu sprzedałem) i zgadzam sie z opinią, że są wygodne. Są, mega wygodne. Ale jednocześnie są brzydkie jak noc. Każde jedne. #bojowkaadidas
  • Odpowiedz
@Berciquez: bludshop ale to było rok temu nie wiem czy teraz dostaniesz,poszukaj w necie może coś jest jeszcze,buty zajebiste polecam je dodatkowo nasmarować pastą,wtedy świecą się jak psu j---a
  • Odpowiedz
nie chce mi sie czytac całej tej dyskusji bo jest tego za duzo ale na kilku komentarzach pt "najwygodniejsze buty ever" lub "mam 4 lata i nie widać śladów zużycia" śmiechłem.
kupiłem swego czasu NB 373, oryginalne ze strony nbsklep.pl. fakt, też uważałem je za najwygodniejsze buty na świecie a później kupiłem asicsy gel saga i stwierdziłem że NB ssą j---a oporowo. do tego 373 zaczęły się r----------ć po 5 miesiącach chodzenia,
  • Odpowiedz
najgorsza poza bryłą buta jest znaczek,identyczny jak moje stare adidasy z bazaru,tylko tam było H albo G w zależności od model


@Hamouma: No tak. Znana marka ma zmieniać design/logo, bo ktoś zrobił podróbki jej butów i niektórym teraz kojarzą się z bazarem.
  • Odpowiedz
@PrzyrkrytyArdrian: 3 lata przechodziłem w tych butach (dokladnie https://www.butyjana.pl/men/trekking_shoes/new_balance_h754llk.html - jedyne oznaki zniszczenia to podeszwa typu slick (: jakby można było bieżnik nowy nakleić to przekazałbym je kiedyś swojemu wnukowi ʕʔ

a sama marka new balance nie wiem czemu sie wyhajpowała, w latach 90' dawali je jako nagrode w 'krzyzowce 13-latków' i 'szalonych liczbach'
nigdy nie widziałem też żadnej reklamy new balanców (no poza 'product placemnt
  • Odpowiedz
@Hamouma: Pamiętam jak z ~15 lat temu nabijaliśmy się z kolegi że chodzi w butach New Balance. To było takie No-Name zastępstwo Adidasa, dla biedaków. Cóż, podnieśli sobie szacun i chwała im za to. W sumie mają chyba całkiem fajny design, trochę zaczepiający o lata 90.
  • Odpowiedz