Wpis z mikrobloga

@dafto: na urlopie jesteś niedostępny i nie odbierasz telefonu. Jak chcą ci odwołać urlop to niech wyślą polecony, a jak nie to mogą cię pocałować w dupe. Deadline - twoja sprawa jak sobie czas ogarniasz, bywa ciężko wiadomo, ale jak ktoś jest zorganizowany to nie ma prob. Kiedyś narzekałem na dedlajny, ale jak się człowiek weźmie do pracy i nadgania materiał do przodu, ma wszystko poukładane to nie ma problemu z
@ElfSiekacz: nie ma w tym jakiejkolwiek pogardy z mojej strony. Powiedz budowlańcowi w styczniu, czy rybakowi, drogowcowi, że jego praca jest lżejsza od pracy górnika. Zapraszam również na budowę latem do elewacji z wełny mineralnej, styropianu- gorąco polecam. gierek wmówił kilofkom, że są solą ziemi i on uwierzyli. Dzisiaj jako dobrze zorganizowana grupa nacisku pojadą do Wa-wy spalą kilka opon, popłaczą i załatwią sobie kolejne przywileje. Dla swoich prowodyrów ze związków
@Kismeth: z jechania po Górnika chyba temat zszedł na to który ma #!$%@?ą robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam swoją pracę na kopalni lubię, nie uważam się gorszy ani lepszy od innych. Każdy robi to co sobie wybrał, robotę zawsze można zmienić. Jedynie związkowcy mnie tak #!$%@?ą że przestałem chodzić na tzw Gwarki, to jest doroczna karczma na Barbórkę, bo bym ich w alkoholu #!$%@? pozabijał.
klikając w klawiaturę aby napisać zdania podrzędnie złożone, analizując dokumentacje księgowe, tworząc tabelki w excelu


@terwer358: To kto taka prace wykonuje? Mi chodzi jak ktos jest np. inzynierem i ma projekt zrobic, albo architektem itp.
@ElfSiekacz #!$%@?, kasa ma mało do tego. Ja jakbym sobie nie zapłacił za możliwość studiowania (czynsz, jedzenie) to gowno bym miał, a nie studia. Z tym, że pracowałem fizycznie i #!$%@? taki biznes.
Masz rację z tym, że nie każdy się nadaje, bo znam osoby, które maja problem z otwarciem rzeczy na kompie spoza pulpitu, ale gros takich osób nie chce/boi się czegokolwiek co inne.
Osoby mniej inteligentne i rozgarniete też muszą
Tak ciężko pracują a sektor węglowy jak przynosił straty tak przynosi (po za kapitałem w 100 % prywatnym). Lepiej by było dla wszystkich jak by tak ciężko nie pracowali.
@Kismeth: no #!$%@? zmęczyłem się bardzo. ciagle jakieś powiadomienia, forłardy, muszę od #!$%@? klikać palcami w klawiaturę, do tego ciągle ktoś patrzy zza pleców, oświetlone i klimatyzacja więc przejrzystość powietrza od cholery ! każdy widzi co robię ! nawet mirko !
no ale taka prawda, jak można zmęczyć się w biurze? Ja nawet mając #!$%@? na 150% normalnie wykonywanej pracy nigdy nie byłem zmęczony pracą biurową, pisałem wszelkie pisma prawnej obsługi firm więc praca intelektualna. Każdy kto #!$%@? farmazony że jest zmęczony pracą biurową nigdy nie widział prawdziwej pracy i jest po prostu leserem.


@terwer358: Są dni na luzie ale są takie które są naprawdę ciężkie. Jako programista mam takie dni że