Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja była po czterech miesiącach od naszego rozstania ma już nowego :/ Bardzo #!$%@? się czuję i noszę się z zamiarem napisania do niej ironicznego smsa. Strasznie mnie nosi, żeby wbić jej szpilkę tym smsem. Mam go prawie stworzonego, ale coś mnie tknęło, aby tutaj podzielić się tą informacją. Pewnie zaraz zostanę zrugany, ale po prostu muszę "pogratulować" ironicznie że to miłość życia zapewne. Może jeszcze jakieś pomysły jak arogancko coś dodać do tej wiadomości?

#zwiazki #eks #rozowypasek #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ma nowego, to raczej czegokolwiek byś nie napisał - to raczej jej nie ruszy...
Zresztą - dlaczego nie może być z kimś?
Z jakiego poowdu się rozstaliście?
Ona Ciebie rzuciła? No to nic dziwnego, że kogoś ma - w końcu była wolna.
Ty ją rzuciłeś - no to w czym problem?
Rozstaliście się z powodu yyy "niezgdności charakterów" - no to o co chodzi? Ma wiecznie cierpieć?

Znajdz sobie
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale co co to da? Ty zwyczajnie szukasz pretekstu do kontaktu z nią i czekasz na przyzwolenie od nas.. Zdaj sobie sprawę, że ludzie się spotykają, rozstają i znowu spotykają innych ludzi (i tez się rozstają). Jeszcze nie raz będziesz w takiej sytuacji. Tak działa zycie. W tej chwili myślisz tylko o tym i nie daje ci to spokoju ale to przejdzie.

noszę się z zamiarem napisania do niej ironicznego smsa. Strasznie mnie nosi, żeby wbić jej szpilkę tym smsem.


@AnonimoweMirkoWyznania: xD najgłupsza rzecz jaką możesz zrobić. guwno zdziałasz, ona to wyśmieje. najlepiej zrobisz jak usuniesz ją z kontaktów i poblokujesz wszędzie.

moja miała po tygodniu XD


@eszetowsky: raczej dużo wcześniej, tylko Ty się po takim czasie dowiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)