Wpis z mikrobloga

#aliexpress i ta wyprzedaż 11.11 to trochę lipa , z miesiąc temu przeglądałem zegarki , zamówiłem taki co mi się podobał za 25 $ dziś sprawdzam kiedy dojdzie czy wysłany , klikam w przedmiot i odrazu mnie do strony zakupu jakoś przekierowało i napisane że cena 52$ , ale 11. 11 będzie po 32 $
  • 17
@arturfartur: Listopad i Grudzień to kiepski czas na zakupy przez Aliexpress. Nawet w takim dniu jak 11.11 wszystko jest droższe. Jeśli chciałeś kupować dobre tanie kalesony i czapki, trzeba to było robić w październiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@danio_96: A za za ile on będzie? Na Gearbest jest za 85$.
Kupowałem już na tej stronie telefon, którego używam od listopada 2015 do dzisiaj.
I bądź ostrożny przy wybieraniu przesyłki, u tych obco brzmiących dostawcach jest mniejsze prawdopodobieństwo VATu.
To o 80zł droższy z Plusem i świeższym Androidem: LINK - za 150$.
Tu kupowałem telefony dla ojca i brata, i przesyłki wybierałem Airmail, dużego wyboru nie było.
@danio_96: Pomyliłem cenę, 105$. No to różnicy nie ma gdzie kupisz. Ja się ostatnio przerzuciłem na Geekbuying.
Chyba, że srebrnego chcesz, to Gearbest.
To o 80zł droższy z Plusem i świeższym Androidem: LINK - za 150$.


@rukh: to nie jedyne różnice, jeszcze 1GB RAM, 8GB pamięci, nowszy pulsometr
Tutaj są różnice.
Wg ciebie jaką pocztę wybrać, aby prawdopodobieństwo VAT było najmniejsze, kilka postów wyżej wysłałem zdjęcie na ten temat