Wpis z mikrobloga

Chcę w tym roku wziąć udział w #wykopoczta , jednak brakowało mi punktów. Postanowiłem więc napisać do obsługi. Powiedzcie mi czy robię to dobrze?

Uwaga tekst jest satyryczny, nie należy go traktować poważnie!

Głównym moim życiowym hobby jest informatyka (programowanie) wiecie tworzenie skryptów w HTML-u i pisanie programów w CSS-ie bo na AJAX-ie to nie ma na mnie mocnego. Oprócz tego znam Pascala bo się go wszyscy w szkole uczą, no to trzeba znać. Ostatnio słyszałem że zmieniają program nauczania. Ech niewdzięczni ludzie z ministerstwa, trzeba się będzie nowego uczyć. Programuję bardzo dobrze w PHP w wersjach 3,4,5,6,7 – jestem w tym świetny. No tak wersji 6 oficjalnie raczej nie było, ale to nie ważne. Zainteresowałem się także językiem C hasz, cała reszta języków do tworzenia między innymi aplikacji na najpopularniejszy system operacyjny Windows 10 to starocie. Używam tylko najnowocześniejszych technologii. Powiem wam że Win 10 jest po prostu superfajny, tam nawet na aktualizacje nie trzeba zwracać uwagi, wszystko jest robione automatycznie. Windows wygrywa z Linuksem w przedbiegach. Kto widział system w którym trzeba wszystko kompilować i jakieś make a później make install robić. Powiem wam że ten, jak on się nazywał, a już wiem KDE to się powinien od Microsoftu uczyć.

Drugim zainteresowaniem jest przyroda tak jak Pan Mathias Risberg (http://f7dobry.pl/mathias-risberg-uwielbiam-uprawiac-seks-z-natura/) oraz zwierzęta w tym mydlenia barana (https://www.youtube.com/watch?v=5NueJsN2luA) oczywiście dla mnie (nie w tym sensie, chociaż kto to tak do końca wie).

Jestem:

Ambitny – kiedy trzeba zrobić coś z głową, nie robię tego samodzielnie, znajduję jakichś twardogłowych, obiecuję że za dobrze zrobioną pracę dostaną kasę, potem biorę już gotowy element a im mówię że jak chcą umówione dźięgi to niech uważają, jeszcze ktoś ukradnie im całą kolekcję figurek Star Wars z mieszkania i będą mieli problem – to zawsze daje rezultaty. Uważam więc że jestem ambitny.

Bezkonfliktowy – zawsze, ale to naprawdę zawsze kiedy ktoś chce się ze mną pokłócić, zwłaszcza pod monopolowym o 2.45 w nocy spier…m tak że po mnie tylko kurz widać.

Cichy – nigdy nie wrzeszczę, nie próbuję kogoś zakrzyczeń, nie robię awantury to tyle ile pamiętam ze stanu trzeźwości. Jak pójdę w długą to niestety ale mam dziury w mózgu.

Cierpliwy – gdy ktoś usiłuje coś zrobić i nie wychodzi danej osobie ta rzecz, nie ma problemu, zawsze dam drugą, potem trzecią szansę, a jak przyjdzie szef powiem że to jego wina. Sory ale o premie trzeba zawalczyć.

Litościwy i współczujący – zawsze kiedy widzę żula podchodzącego do mnie i proszącego o pieniądze nie wyjeżdżam mu piąchą w ryj czy mówię niecenzuralne teksty. Staram się omijać, myślę o nich przez 10-16 sekund po czym wchodzę do sklepu i zastanawiam się czy kupić sobie Raffaello czy może czekoladkę Milkę. Naprawdę jest mi żal takich osób.

Optymistą – nastawiony na tak, zawsze na tak. Czemu niby miało by się nie udać, no powiedz mi. Wszystko się ułoży, załatwi, nikt mnie nie pozwie, nikt mnie nie obrazi – kurcze powiem wam życie jest cudne.

Pesymistą – każdy dzień to dla mnie katorga, znów trzeba wstać, znów trzeba wędrować do WC-tu w wiadomym celu i tak kurde codziennie, znów trzeba zjeść śniadanie i znów trzeba zapier….ć do dennej pracy aby tłumaczyć ludziom że tego w Wordzie nie da się zrobić. Ja pier….e kiedy w końcu przyjdzie do mnie śmierć.

Chyba mam chorobę dwubiegunową, na szczęście dzisiaj obudziłem się radosny a to znaczy że i pójdę spać radosny. Tylko czy jutro obudzę się radosny czy też nie. Eeeee ten stres mnie dobija, idę się napić.

Troskliwy – zawsze i wszędzie troszczę się o moje dzieci. Daje im tyle ile mogę, aby były zadowolone i szczęśliwe że mają takiego tatusia. Ktoś w końcu na starość będzie mi musiał tyłek podcierać. Dzieci to inwestycja.

Chciałbym wysłać komuś prezent za 30 zł taki jak na przykład ponad 11 kg cebuli (Tesco 2,69 zł za kg), aby miał świetny prezent na ten rok jak i na przyszłe.

Osoba której wyślę ową cebulę kiedy będzie przechodziła obok cebuli pomyśli o mnie. Zawsze kiedy poczuje zapach cebuli, wówczas pomyśli o mnie. Kiedy przyśni mu się cebula pomyśli o mnie. Kiedy będzie oglądał ją w Internecie będzie myślał o mnie. Kiedy będzie marzył o swoim nowym mieszkaniu, pomarzy też o kuchni w której jest cebula, a wówczas pomyśli o mnie. Kiedy będzie się odżywiał, na pewno doda do czegoś cebuli i wówczas pomyśli o mnie. Kiedy będzie oddychał i poczuje cebulę, także pomyśli o mnie. Nawet w momencie rozmnażania kiedy z ust jego partnerki/partnera będzie czuć cebulę pomyśli o mnie. Jeżeli będzie wzrastał to dzięki witaminom, a jak wiadomo witaminy pochodzą z cebuli i wówczas przyjdę na myśl ja. Kiedy będzie się ruszał, na przykład biegał i puści bąka w którego zapachu będzie czuć cebulę wówczas pomyśli o mnie. Nawet w momencie wydalania, będzie czuł cebulę i wówczas też pomyśli o mnie.

Myślenie o mnie jest dla Mnie bardzo przyjemne i podnosi moją samoocenę.

Dobrze koniec tych żartów. O WykopPoczcie dowiedziałem się podczas zeszłej edycji, tylko było już za późno aby się zapisywać ze względu, iż przeszła ona w etap drugi.

Pomyślałem że byłoby bardzo miło wysłać nieznanej osobie jakiś prezent ode mnie, który może ją zaskoczyć, sprawić dużo przyjemności i chociaż na chwilę wywołać u niej pełen rozbawienia uśmiech na twarzy. Zobaczę jaki wylosowana osoba ma zainteresowania i spróbuję dobrać elementy do hobby. Jak się nie uda pójdą słodycze i jakiś fajny mały gadżet, może brelok do kluczy. Oczywiście dodam „główkę” cebuli, aby osoba zawsze pamiętała o mnie :)

Zresztą nie będę przed wami ukrywał czego ja chcę naprawdę. Ja chcę dostać od kogoś paczkę, będą dzięgi jak opchnę towar na targu. Będę sobie mógł kupić pół litra albo lepiej Mocarza, Kosiora czy Cherry kokolino. Przynajmniej przez chwilę będzie GIThub.com. Zrobię piękne zdjęcie super paczki, którą na pewno wy chcielibyście dostać, a w rzeczywistości wyślę osobie cegłę i napiszę list: „Cześć to ja, z okazji WykopPoczty przekazuję ci pierwszy element do budowy twojego domu”.

Kurcze głosie w mojej głowie ja po prostu chce napisać informacje o mnie, przestań cały czas do mnie mówić o jakimś pierścionku. Jutro ci kupię Gollum.

Także wszyscy #patoligiazmiasta, #patoligiazewsi, #listy, #poczta, #humor, #humorinformatykow, #windows, #linux powiedzcie czy taki list do was przemówi.

PS. Dostałem akcept, także niech ktoś czeka na paczkę ode mnie i przeczyta list!
  • 4
  • Odpowiedz