Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski podajcie tu swoje protipy na podrywanie loszek będąc kurduplem. 171 cm here. Tylko bez #!$%@? w stylu "bądź sobą" albo "żadna ciebie nie chce bo masz kompleksy". "Wyjedź do Azji" też nie piszcie xD
Sam wykminiłem, że trzeba iść na ilość i zagadywać do jak największej ilości loszek, bo one zazwyczaj mają over 9000 adoratorów i nie raz nagle urywają kontakt. Dlatego trzeba robić to samo, nie ograniczać się do jednej. Oprócz tego skupienie się głównie na tych niższych loszkach.
#podrywajzwykopem #pytanie #zwiazki #seks #tfwngf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#niebieskiepaski podajcie tu swoje ...
źródło: comment_ibvDGPguIVz3XlpvW6QL7XMJGfFj64Na.jpg
  • 91
OgnistyMichał: No elo, 165 cm here. Dopóki uważałem się za kurdupla, to tak byłem postrzegany. Jak przestałem mieć kompleksy, to cała farma loszek się zebrała. W internetach można sporo zdziałać - oczywiście bez oszukiwania ze wzrostem, wszystkie wiedziały przed pierwszym spotkaniem, bo miałem na profilu napisane. Wystarczy, że dobrze je zagadasz i je nakręcisz, a będą to miały w dupie, serio. Nawet jednej o 10 cm wyższej się spodobałem. 171 cm
AzjatyckiCielak: @Medico_della_Peste: @chmiel01: @Roballo: dlaczego trochę kłamiecie? Owszem, wzrost OPa nie pozbawia go szans na loszkę, ale u większości będzie to duży minus. Szczególnie w dobie atencjonowania się młodych lasek w internecie, gdzie nawet nie ma się co zagadywać jak się nie ma 180 cm.
@DreyfuS: najgorsze jest to, że niskie dziewczyny same mają często kompleks niższości i chcą go zrekompensować wzrostem faceta.

Zaakceptował: Asterling

dlaczego trochę kłamiecie? Owszem, wzrost OPa nie pozbawia go szans na loszkę, ale u większości będzie to duży minus. Szczególnie w dobie atencjonowania się młodych lasek w internecie, gdzie nawet nie ma się co zagadywać jak się nie ma 180 cm.


@AnonimoweMirkoWyznania: To współczuje choć dla mnie to nierealne (ta większość), ale też trzeba zagadywać do dziewczyn co sobą coś reprezentują, a nie 'lasek' z instagrama ( ͡° ͜ʖ
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie kłamiemy, tylko to bujda, oparta na typowej mechanice urojonego kompleksu - wynajduje się jakąś swoją niedoskonałość (często niezauważalną dla osób trzecich) i wyolbrzymia w głowie do niebotycznych rozmiarów niewiadomo jak wielkiego problemu, rzekomo odpowiadającego za wszystkie życiowe niepowodzenia i stojącemu na drodze do szczęśliwego życia, harmonii i pracy 15k.

Weźcie już skończcie z tymi stulejkowymi rachunkami plusów i minusów u różowych - życie, związki i miłość to nie Excel.
@Vasili25: to nie powod do dumy tylko przyklad ze 171 wzrostu absolutnie nie przeszkadza w pozawaniu dziewczyn. A czy poznajesz je do zwyklego dymania czy do zwiazku to juz wybor opa