Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski podajcie tu swoje protipy na podrywanie loszek będąc kurduplem. 171 cm here. Tylko bez #!$%@? w stylu "bądź sobą" albo "żadna ciebie nie chce bo masz kompleksy". "Wyjedź do Azji" też nie piszcie xD
Sam wykminiłem, że trzeba iść na ilość i zagadywać do jak największej ilości loszek, bo one zazwyczaj mają over 9000 adoratorów i nie raz nagle urywają kontakt. Dlatego trzeba robić to samo, nie ograniczać się do jednej. Oprócz tego skupienie się głównie na tych niższych loszkach.
#podrywajzwykopem #pytanie #zwiazki #seks #tfwngf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#niebieskiepaski podajcie tu swoje ...

źródło: comment_ibvDGPguIVz3XlpvW6QL7XMJGfFj64Na.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja mam 187 cm, więc spotkanie wyższej laski jest mało prawdopodobne, a żadnej takiej nie znam
Raczej nie czułem nigdy jakiejś super przewagi nad konkurencją, 178, 182 czy 187 to już chyba żadna różnica, laski i tak z reguły mają mniej.

Jednak nie wyobrażam sobie mieć 175 czy mniej, pewnie się przyzwyczaiłem. Szanuję niskich typów, którzy się tym nie przejmują.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Mam 168cm wzrostu i nie narzekam na brak partnerek. Po pierwsze: nie uważaj, że jesteś kurduplem.
Powiem Ci, że spotykałem się z wyższymi dziewczynami od siebie i jakoś im to nie przeszkadzało. Musisz umieć rozmawiać z dziewczynami. Albo wykorzystuj tekst który mi się bardzo spodobał ostatnio i co najlepsze działa! "20 cm poszło mi gdzie indziej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darthvan: też mam 186-187 (zależy czy rano czy wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i szczerze mówiąc wydaje mi się to za mało. tzn. nie mam żadnego problemu z dziewczynami czy coś. po prostu widzę na ulicy pełno ludzi wyższych ode mnie i sam z chęcią przyjąłbym dodatkowe 10cm. no i też mi się wydaje, że laskom raczej zwisa wzrost faceta, no ale też nie chciałbym być
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: proste, na poczatku musisz byc pewny siebie, najlepiej nawiaz rozmowe poprzez zart sytuacyjny, np ja czesto robie tak ze siedzac w klubie z kumplem, odwracam sie do jednej loszki i mowie czy mogly by ciszej rozmawiac bo nie slysze muzyki, nauralnie muzyka strasznie #!$%@?, wbrew temu co myslisz kwestia jest tego typu ze po prostu musisz zagadac i byc pewnym siebie gnojkiem nie mylic z aroganckim, jesli jestes socjalnym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jestem ładny z ryja więc mam łatwiej. Masz być pewny siebie i potrafić laskę sobą zainteresować. Ale to nie jest rada dla konusów tylko dla wszystkich samców xD

Skąd ci się wzięło że niski mężczyzna podrywa kobietę inaczej?
  • Odpowiedz