Wpis z mikrobloga

Podrywanie dziewczyn to dla mnie abstrakcja. Nie wyobrażam siebie w sytuacji, gdzie do kogokolwiek pierwszy zagaduję.
W ogóle jak można podejść do kogoś obcego gdzieś i mu przeszkodzić tylko dlatego, że się ta osoba mu podoba, przecież to jest jakieś... nieporozumienie.
Nie wiem jakbym się czuł w sytuacji jak się komuś narzucam, nie umiem tak. Wolę poczekać aż ta osoba coś skończy i nie będzie niczym zajęta.
#gownowpis #tfwnogf #s------------------e #feels #przemyslenia #niepopularnaopinia #wiecejnasrajtychtagowdebilu
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pitrewk: chlopie, przeciez Ty masz dopiero 18/19 level, ja za chwile wbijam 26lv i cale zycie tfwnogf (,), sprobuj moze w internecie, sympatie, tinder, badoo, jeszcze przed toba studbaza tak wiec nie ma co panikowac
  • Odpowiedz
@DreyfuS: W pracy raczej nie poznam drugiej połówki, mam typowo męską. Na imprezy nie chodzę, kółko zainteresowań też typowo męskie. Co zrobisz, nic nie zrobisz ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@wyjde_z_przegrywu: Do tego typu rzeczy to trzeba mieć wyjściowy ryj a nie radiową urodę.
Na studia nie idę bo mnie nie stać.
  • Odpowiedz
@Pitrewk: no to chlopie ciezka sytuacja. Jesli nic nie zrobisz to mozesz niestety skonczyc jak wiele przegrywow, ale i tak jestes w lepszej sytuacji niz ja. Ja sie obudzilem z przegrywu majac prawie 26lv, teraz musze odbudowac cale swoje zycie. Z ta twarza to troche przesadzasz, wybierz najlepsza fryzure pasujaca do twojej twarzy, dobry ubior i dobrej zdjecie. Sprobuj moze sympatie, zerkalem tam z ciekawosci aby zobaczyc jak wyglada mniej
  • Odpowiedz