Wpis z mikrobloga

Podrywanie dziewczyn to dla mnie abstrakcja. Nie wyobrażam siebie w sytuacji, gdzie do kogokolwiek pierwszy zagaduję.
W ogóle jak można podejść do kogoś obcego gdzieś i mu przeszkodzić tylko dlatego, że się ta osoba mu podoba, przecież to jest jakieś... nieporozumienie.
Nie wiem jakbym się czuł w sytuacji jak się komuś narzucam, nie umiem tak. Wolę poczekać aż ta osoba coś skończy i nie będzie niczym zajęta.
#gownowpis #tfwnogf ##!$%@? #feels #przemyslenia #niepopularnaopinia #wiecejnasrajtychtagowdebilu
  • 76
@Pitrewk: A ja Ci powiem pierdul to, zaakceptuj bycie samemu jak ja i choj... Nie mam parcia na wąchanie czyichś bąków :D.... A tak na serio to serio miej #!$%@?,... Płaszczyźnie sryźnie, nie jedna chciałaby mieć takiego jak ja czy może TY ... ja na nie wywaliłem lachę i daję radę sobie sam, od tej pory jak mam je w dupie widzę coraz większe zainteresowanie @Shanny:
@DreyfuS No właśnie się podobały, serio. Było kilka dziewczyn w których byłem zakochany. Niestety taka osoba jak ja to przy nich pryszcz.
Dla mnie jedynie komplementy prawią starsze panie po lub przed 50 xD.

@smiechnasali Mnie już podejrzewają, że pedał jestem panie, muszę coś zrobić w tym kierunku bo w tym wieku dobiera się sobie najlepszą partnerkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)