Wpis z mikrobloga

Podrywanie dziewczyn to dla mnie abstrakcja. Nie wyobrażam siebie w sytuacji, gdzie do kogokolwiek pierwszy zagaduję.
W ogóle jak można podejść do kogoś obcego gdzieś i mu przeszkodzić tylko dlatego, że się ta osoba mu podoba, przecież to jest jakieś... nieporozumienie.
Nie wiem jakbym się czuł w sytuacji jak się komuś narzucam, nie umiem tak. Wolę poczekać aż ta osoba coś skończy i nie będzie niczym zajęta.
#gownowpis #tfwnogf ##!$%@? #feels #przemyslenia #niepopularnaopinia #wiecejnasrajtychtagowdebilu
  • 76
@Pitrewk: A mama i babcia? Nie mówią, że z ciebie przystojny kawaler? ( ͡º ͜ʖ͡º)

No nie wiem. Jeśli ci się jakaś podoba to może zainteresuj się jej sprawami, zainponuj jej czymś itp.
@smiechnasali no dobra, 10-12 ale ja ani jednej gdzie gimbusy mają ode mnie większy staż w związkach xD
Znam takie jedno raczysko, no #!$%@? taki tak że onkologia instant jak się wchodzi na jego profil facebokowy ale laski to jak rękawiczki zmienia, co tydzień inna. Nie rozumiem fenomenu, "łobuz kocha najmocniej" ( ͡º ͜ʖ͡º).

@DreyfuS no łatwo mówić trudniej zrobić ale co ja się tam znam (
@Pitrewk: Hmmm.. Ja mam podobny problem do Twojego, z tym, że mam większe doświadczenie. Miałem wiele kobiet na imprezach, w życiu tej jednej nie znalazłem, a chciałbym, ale różnica między nami jest taka, że ja mam za bardzo #!$%@?, a ty za bardzo się przejmujesz, wniosek: trzeba mieć #!$%@?, ale trochę powalczyć :D Zresztą ja tam czekam na kolejną imprezę :D( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DreyfuS niekoniecznie za ładne, serio. Wybrednym nie jestem. Czasami nawet 3/10 wpadają w mój target a takie 9/10 to wolę nie patrzeć bo to nie moja półka, za bardzo takie...hmmm jakby to ująć... za bardzo się puszą i obnoszą, o tak.

@smiechnasali no widzisz, Ty imprezujesz a ja pracoholik i po 30 godzin pracuję tygodniowo w czasie roku szkolnego, weekendami śpię po 3 godziny czasami ( ͡° ͜ʖ ͡°