Wpis z mikrobloga

Podrywanie dziewczyn to dla mnie abstrakcja. Nie wyobrażam siebie w sytuacji, gdzie do kogokolwiek pierwszy zagaduję.
W ogóle jak można podejść do kogoś obcego gdzieś i mu przeszkodzić tylko dlatego, że się ta osoba mu podoba, przecież to jest jakieś... nieporozumienie.
Nie wiem jakbym się czuł w sytuacji jak się komuś narzucam, nie umiem tak. Wolę poczekać aż ta osoba coś skończy i nie będzie niczym zajęta.
#gownowpis #tfwnogf ##!$%@? #feels #przemyslenia #niepopularnaopinia #wiecejnasrajtychtagowdebilu
  • 76
@wyjde_z_przegrywu: Ale co to jest 30 godzin? Wolę po 80-90 pracować. Przynajmniej porządna kasa wpada, na życie starczy a i na gaz do gulfa też i czasami olej albo "przegląd" ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@DreyfuS: W mieście bywam codziennie. Nic mi to w sumie nie daje, i tak niedługo zacznę poruszać się znów swoim "dupowozem".
Fryzura i outfit, u mnie trudno z tym, przewyższa to moje
Warto iść do jakiegoś ogarniętego fryzjera. Zapytać, jaka z modnych aktualnie fryzur ci pasuje do kształtu twarzy. Jeśli fryzjer nie może pomóc, nie wie, to idź do następnego. W sklepie przymierzaj ubrania w różnych kolorach. Będziesz miał porównanie, w których wyglądasz najlepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pitrewk: Ty masz zamiar pracowac 90h tygodniowo? To gdzie Ty bedziesz mial czas dla dziewczyny? I czy to jakas przyszlosciowa praca czy gownopraca, naprawde zastanow sie nad studiami, bo gowno praca 90h tygodniowo, aby miec na paliwo to nie wrozy Ci wielkiej przyszosci. No chyba, ze jako mirkobloger pod tagami stulejacontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu fryzura przewyzsza twoje umiejetnosci? Idz do fryzjera, potem dobre ubrania dobierz
@wyjde_z_przegrywu: Żadna gównorobota, 13zł godzina na rękę. Na start zawsze coś, potem rozkręcę coś własnego pod profil zawodowy (informatyk).
Ja mam smykałkę do handlu, we wszystkich świętych z 1200 zrobiłem 3600. Luzik arbuzik, z tym to ja sobie poradzę.

@DreyfuS: Najlepiej mi w zielonych, granatowych, czarnych i białych z dodatkiem brązowego. Co do fryzury to nie idzie nic zrobić bo mam "piórowate" włosy.
Mi się trochę gryzie to zestawienie kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak obcinasz? Bo może wystarczy obcinać trochę mniej. Pozwolić im się zagęścić?
@Pitrewk: to moze zaopatrz sie w jakies preparaty do wlosow? A jesli naprawde widzisz, ze gowno z tego bedzie to moze zdecyduj sie obciac na lyso? Sam bede musial zajac sie kwestia wlosow bo niestety mam zakola, tak wiec przeszczep czy cos. A co do studiow to nie ma w poblizu jakiejs uczelni?
@Pitrewk: Do granatowych to proponowałabym raczej jasnoniebieską kratkę lub czerwoną, ewentualnie szarą. Zależy jaki zielony. Bo jeśli głęboki, ciemny to koszula w drobny wzór bordowy lub czerwony. Tu jestem trochę nieobiektywna, bo mi się takie połączenia kolorów u facetów podobają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wyjde_z_przegrywu: Mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania się i szybko łapię łupież jak nie używam dobrego szamponu. Jak zgolę się na łyso wyglądam jak debil. Najlepiej jest mi podcinać boki i zostawiać grzywkę.

@DreyfuS: Mam głęboką zieleń koszulę i jaśniejszą spodnie. Co do koszuli to fakt, mam we wzór szaro-jasnoniebieski i spodnie ciemny granatowy. Jak się ubieram na biało to cały z granatową marynarką i granatowymi pantoflami.
Wtedy wchodzisz ty, cały na biało ( ) odstaw zielony. Mało kto dobrze w nim wygląda i średnio jest modny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pitrewk nie znasz żadnych dziewczyn? albo nie chcesz odświeżyć kontaktu z jakąś? tak na ulicy ciężko chyba wyrwać, szczególnie jak nie masz doświadczenia.. Ile masz wzrostu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mersi: Miałem już przez 18 lat #!$%@?, czas wziąć sprawy w swoje ręce ale nie bardzo wiedziałem jak się za to zabrać i w sumie nadal nie za bardzo wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@vezer: No właśnie nie znam, całe życie miałem zawsze samych kolegów. Teraz właściwie to trochę się cykam do jakiejś podejść jeśli wiem, że miałoby to być coś zobowiązującego ( ͡° ʖ