Wpis z mikrobloga

pamiętam jak kiedyś jak byłem młody i dynamiczny bolało mnie jądro więc poszedłem na usg
leżałem sobie ze zdjętymi spodniami, wora miałem wystawionego na wierzch i tak czekałem za takim parawanikiem
nagle słysze że idzie pan lekarz ale do tego do moich uszu dobiegły jakieś wysokie dźwięki
już wiedziałem co się kroi i na mojej twarzy malowało się coraz większe XD
nagle wbija do mnie doktor a za nim kolejeczka studentek, nieśmiało zerkających na moją lekko owłosioną mosznę i benisa
do mojej głowy wpadło milion tekstów, wybrałem jednak jeden

hehe no drogie panie nie wiem czy mnie dla was starczy

na co pan doktor odpowiedział

proszę mi nie płoszyć studentek hehehe


badanie przebiegało w dziwnej atmosferze
no taki już byłem
#gownowpis #jadra #coolstory
Pobierz lazer - pamiętam jak kiedyś jak byłem młody i dynamiczny bolało mnie jądro więc posze...
źródło: comment_muyf33CMgR5f9piTaGxXKPcUQbUAmIPN.jpg
  • 47
@yacolek: niestety finał nie był taki jaki bym chciał
studentki nie zaczeły ze mną uprawiać grupowego seksu
nawet nie dotknęły moich jąder ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pan doktor zabrał sie za to i objaśniał im co widzi na monitorze
to było takie specjalne usg gdzie było widać jak przebiega krew w poszczególnych żyłach (doppler), tak sie zastanawiałem czy moje myśli jakoś oddziałują na przepływ tejże krwi w
@lazer: kiedyś jak jeszcze trzeba było się stawiać, byłem na komisji wojskowej. No i koleś coś tam chciał zakombinować, zeby do tego wojska nie iść. Lekarz się go pyta, czy coś mu dolega, a on, że ma coś w odbycie i to mu przeszkadza chodzić, boli, krwawi i takie tam. Oj to niedobrze, za parawanik i się rozebrać. Patrze na kolesia a on wcale nie zażenowany, ale nawet z zadowolenia zaciera