Wpis z mikrobloga

pamiętam jak kiedyś jak byłem młody i dynamiczny bolało mnie jądro więc poszedłem na usg
leżałem sobie ze zdjętymi spodniami, wora miałem wystawionego na wierzch i tak czekałem za takim parawanikiem
nagle słysze że idzie pan lekarz ale do tego do moich uszu dobiegły jakieś wysokie dźwięki
już wiedziałem co się kroi i na mojej twarzy malowało się coraz większe XD
nagle wbija do mnie doktor a za nim kolejeczka studentek, nieśmiało zerkających na moją lekko owłosioną mosznę i benisa
do mojej głowy wpadło milion tekstów, wybrałem jednak jeden

hehe no drogie panie nie wiem czy mnie dla was starczy

na co pan doktor odpowiedział

proszę mi nie płoszyć studentek hehehe


badanie przebiegało w dziwnej atmosferze
no taki już byłem
#gownowpis #jadra #coolstory
lazer - pamiętam jak kiedyś jak byłem młody i dynamiczny bolało mnie jądro więc posze...

źródło: comment_muyf33CMgR5f9piTaGxXKPcUQbUAmIPN.jpg

Pobierz
  • 47
@lazer: poebane powinni się ciebie zapytać tym bardziej że byłeś gimbusem. chyba że twoich rodziców sie np pytali ale w sumie to też już byłeś troche za stary żeby rodzice za ciebie decydowali xD i najwidoczniej za młody jeszcze żebyś sam za siebie decydował xD poebane jak mówiłem
#!$%@? ja bym musiał bajerować jakąś 16, jakieś drinki, kawki, obiady, kina, żeby zobaczyć jej cipke a takie studentki to co mają od
@hyperballad
Wy pacjentów może i trakujecie jako eksponaty, ale oni was już nie...

U mojego dentysty była kiedyś praktykanta (9/10). Lekarz wyrywa mi zęba, ona siedzi obok, coś tam pomaga trzymając mnie za głowę, mocno opierając się całymi swoim piersiami o moje ramię, a ja w dodatku czuję jej oddech.

Myślałem, że mi penis spodnie rozerwie...
@yacolek: wtedy to nie była pasta tylko coś co się w gazetach drukowało i na dyskietkach nosiło. "anegdota" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i odjebcie się od tego bordo, po paru miesiącach przerwy wkleiłem raz pastę w komentarzu do głównej, dostałem sekstylion plusów i teraz nic nie można napisać, bo od razu "te, bordo, stul pysk" ( ͡° ʖ̯ ͡°)