Wpis z mikrobloga

pamiętam jak kiedyś jak byłem młody i dynamiczny bolało mnie jądro więc poszedłem na usg
leżałem sobie ze zdjętymi spodniami, wora miałem wystawionego na wierzch i tak czekałem za takim parawanikiem
nagle słysze że idzie pan lekarz ale do tego do moich uszu dobiegły jakieś wysokie dźwięki
już wiedziałem co się kroi i na mojej twarzy malowało się coraz większe XD
nagle wbija do mnie doktor a za nim kolejeczka studentek, nieśmiało zerkających na moją lekko owłosioną mosznę i benisa
do mojej głowy wpadło milion tekstów, wybrałem jednak jeden

hehe no drogie panie nie wiem czy mnie dla was starczy

na co pan doktor odpowiedział

proszę mi nie płoszyć studentek hehehe


badanie przebiegało w dziwnej atmosferze
no taki już byłem
#gownowpis #jadra #coolstory
lazer - pamiętam jak kiedyś jak byłem młody i dynamiczny bolało mnie jądro więc posze...

źródło: comment_muyf33CMgR5f9piTaGxXKPcUQbUAmIPN.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@yacolek: niestety finał nie był taki jaki bym chciał
studentki nie zaczeły ze mną uprawiać grupowego seksu
nawet nie dotknęły moich jąder ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pan doktor zabrał sie za to i objaśniał im co widzi na monitorze
to było takie specjalne usg gdzie było widać jak przebiega krew w poszczególnych żyłach (doppler), tak sie zastanawiałem czy moje myśli jakoś oddziałują na przepływ tejże krwi
  • Odpowiedz
@lazer: mysle ze akurat dla faceta-doktora to najmniejszym zmartwieniem bylo to czy sie podniecisz od badania czy nie - w koncu on sam musi gmerać facetom po jajkach, chleb powszedni dla niego ;D
  • Odpowiedz
@yacolek: niby tak ale jakby mi np stanął w tym momencie to byłoby trochę dziwnie
ale może studentki chcące pomagać ludziom jakby zobaczyły biednego podnieconego młodzieńca to by mu ulżyły
ehh tak sobie myślę że mogłem to lepiej rozegrać (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@yacolek: no troche się oglądało produkcji xD w ogole teraz sobie przypomniałem że atmosfera u tego urologa była bardzo luźna
np w kolejce do gabinetu gadałem z jakimś dziadkiem o jego jądrach xD opowiadał mi jak miał zapalenie kiedyś i go bolało
  • Odpowiedz
@kretyn: wlasnie nikt o nic nie pytal xD po prostu wparowały nagle i tyle
pewnie teraz to by się pytali, ale wtedy miałem jakieś 16 lat to kto by się gowniarza o zdanie pytal xD ogolnie to byl szpital więc może po prostu akurat były studentki i je zgarnal po drodze xD
@przemo123mo: chyba pierwszy raz o tym pisze
  • Odpowiedz
@lazer: kiedyś jak jeszcze trzeba było się stawiać, byłem na komisji wojskowej. No i koleś coś tam chciał zakombinować, zeby do tego wojska nie iść. Lekarz się go pyta, czy coś mu dolega, a on, że ma coś w odbycie i to mu przeszkadza chodzić, boli, krwawi i takie tam. Oj to niedobrze, za parawanik i się rozebrać. Patrze na kolesia a on wcale nie zażenowany, ale nawet z zadowolenia
  • Odpowiedz
@lazer: ale że pacjentów na praktykach się traktuje raczej jak eksponat/przypadek medyczny niż jako człowieka to ty wiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


! ps. na przyszłość o ile to nie jest szpital kliniczny możesz odmówić obecności studentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz